Patrzcie i płaczcie :D

To wszystko jest zaplanowane.

Słup zapewne usuną.

Bedzie pierwsza dziura. :smiley:

w Poznaniu też :lol:

Widziałem to. Usuną i tyle :smiley:

usunąć i usuną, ale wrażenie na milonach ( :?: ) polaków i tak pozostanie :lol:

Szczególnie, że te miliony za to płacą. :?

i to jest chyba największą tragedią w tej parodii :-s

Ciekawi mnie natomiast, co by zrobili gdyby zamiast słupa stał tam np. Kiosk Ruchu. Też by go zaasfaltowali. :lol:

Kretynizm jednak w Polsce istnieje. Zresztą, o czym tu mówić. Wstyd się przyznać, że to u nas. :-x

Ja miałem przypadek z wjazdem do bramy. Jak robili chodniki to tez w planach nie mieli wjazdu, który jest w tym miejscu d 30 lat.

Musiałem zapłacić debilom 250 zł za to, że wjazd został zrobiony.

Ciekawe, za co biorą pieniądze ci, co robią plany.

całkiem możliwe, że to spece jeszcze z PRL`u

No własnie. Czy się stoi czy się leży. Każdy jeszcze mysli że zasada z PRLu obowiązuje. Tylko problem w tym, ze prywatne osoby nie dość , że płacą podatki to jeszcze z własnej kieszeni muszą bulić za czyjeś błędy.

Ale jedno jest dobre. Mianowicie, że wszyscy się dowiedzieli o takim słupie. Następnym razem moze się zastanowią. Wątpliwe, no ale moze. :?

Ale jakim trzeba być głupim, żeby zrobić drogę a na środku tej drogi stał słup!! Ja nawet gdybym był tym robotniczym i zobaczył coś takiego to zaraz poszedł bym do szefa i to powiedział !!

Ja jestem ciekawy jak samochody będą jeździć.

Bardzo, ale to bardzo wątpliwe.

Przykładów niekompetencji warszawskich urzędników mam na co dzień aż nadto.

Ostatni przykład to remontowana ulica Słowackiego. Położono nową nawierzchnię, wymieniono torowisko tramwajowe, wydrążono pod ulicą tunel metra. Ulica jest gotowa do otwarcia, ale… będzie zamknięta jeszcze dwa miesiące, ponieważ “nie poczyniono ustaleń co do budowy parkingu podziemnego” na jednym z końców ulicy. Parkingu, o którym było wiadomo od początku, że ma tam być.

I co ?? I nic, fajnie jest. Nikt nie dostał po głowie, nikt nie wyjaśnił podatnikom, dlaczego przez kilka miesięcy nie można było “poczynić ustaleń”.

A niech mnie :shock:

Na mojej ulicy mają budować teraz obwodnice :shock: Aż strach się bać :?

A propos Ciekawych obiektów budowlanych :slight_smile:

Ten dom stoi na mojej ulicy:

165zu.th.jpg

201dz.th.jpg

Pójde może dzisiaj zrobić jeszcze jedno zdjęcie, to zobaczycie coś jeszcze ciekawszego :lol:

No co w końcu POLAK POTRAFI! :hahaha:

Może to ta sama firma wygrała przetarg :lol:

Damian fajne meijsce na jakies zabawy w paintball :stuck_out_tongue:

J ak dla mnie, wyglada to na domek z Blair Witch Project :smiley:

Robotnicy boją się o posadę i wolą swoje uwagi zachować dla siebie. Niestety żyjemy w Polsce. :placze:

Wyklepie się, za tydzień jak już 20 samochodów wjedzie w ten słup, to postawią jakieś świecące znaczki i znak o niebezpieczeństwie na tym odcinku drogi :lol: oczywiście znaki będzie oświetlać elektrownia, która z kolei pozwie za to do sądu całą reszte…

UWAŻAJ KIEROWCO! :smiley: