Patrzcie i płaczcie :D

polska rzeczywistość

:o

widziałem wiele absurdów, ale to powala wszystko

Zdjęcie jak widać zostało zrobione jeszcze podczas prac drogowych, a to oznacza iż z jakiegoś powodu (np. brak pozwolenia na przestawienie) ten słup nie został usunięty. Ale dla zwykłego człowieka to faktycznie może być absurdem :wink:

Z tego słupa zrobią zapewne sygnalizacje świetlną. ;]

albo stracha na… unię :wink:

Widziałem to w TV.

Jakiś “mądry” pan z ZDM tłumaczył, iż słup stoi tam gdzie stoi, gdyż na planach go nie było, kiedy wytyczano ulicę.

Nasuwają się dwa wnioski :

  1. Ekipa kładaca drogę robi to bezmyślnie - kazali kłaść, to kładziemy. Nieważne, że na środku stoi słup.

  2. Nie ma na miejscu żadnego nadzoru, bo gdyby był, to chyba ktoś by zastopował roboty.

Słup jest własnością przedsiębiorstwa energetycznego, a ponieważ “nie było go na planach” (fajne tłumaczenie :smiley: ), nikt się nie zwrócił do właściciela o jego przestawienie.

Ehhh… usiąść i płakać. :frowning:

aaaaaaaaaaaaaaaahahhaha :] co za debile =]

hahahahaha…nie no w Polsce jest wszytsko mozliwe :D:D:D:D

Dobre, dobre… :smiley:

…ale mnie to wcale nie dziwi :frowning:

U mnie, jak zapadła decyzja o rozbudowie UM, tak też się stało …dobudowali piętro.

…tylko, że zapomnieli zrobić schody, czy jakiekolwiek inne wejście.

Teraz by tam się dostać, trza by rusztowanie, albo drabinę postawić i włazić oknem :hahaha:

P otem się dziwić, że się śmieją z Polaków :evil:

ormalnie ja się do polaków nie przyznaje! Jak można być takim kretynem i zostawić słup na środku drogi! ?? :hahaha:

Nie przesadzaj myślisz że takie rzeczy dzieją sie tylko w naszym kochanym kraju ??

Wszędzie głupców nie sieją.

Robotnikom się nie dziwię kazali im zrobić to zrobili, ale pana inżyniera który ma nad nimi nadzór warto porządnie rozliczyć.

niema co się dziwić to nie pierwszy taki przypadek. W Puchaczowie koło Łęcznej( lubelskie) jakieś 2 lata temu było to samo. :stuck_out_tongue:

Ten slup na pewno byl tak zaplanowany… :slight_smile: Mlodzi kierwocy beda tam cwiczyc omijanie przeszkod na drodze i umiejetnosc szybkiego reagowania na dziwne rzeczy na drodze.

Z daje sobie sprawe, że to nie u Nas tylko. Ale jakiś zachodni serwis, weźmie taką fotkę z słupem na drodze, podpisze pod nią POLAND i obciach na pół Europy. :wink:

Ulica pod napięciem :smiley:

Ehhh… :smiley:

w sumie to to polska chyba nie jest… bo gdzie u nas takie drogi…??

Polski nie znasz :lol: :wink:

W Warszawie :smiley:

Nowe

Przez chwilę, bo zaraz się rozpadają :hahaha: