Payback - czy ktoś sie rejestrował?

Dotychczas na allegro zamawiałem same drobne rzeczy( z tego co czytałem punkty ważne są rok) lecz szykują się większe zakupy i myślę czy nie zakładać konta w payback.

Czy nie ma tam żadnych ukrytych kosztów ? Czy nie ma problemów z odbiorem nagród ?

Nie ma żadnych kosztów i nie ma żadnych problemów z odbiorem nagród. Co do punktów http://payback.pl/pb/flc/Pytania+i+odpo … index.html

to np do allegro mam dać “Zamów kartę PAYBACK Real” ? oO

Karta payback jest do wszystkiego a nie do Allegro. To uniwersalny system punktowania zakupów u partnerów biorących udział w programie. Allegro jest jednym z nich, ale nie jedynym

Wiem tylko że karty są 2 i jakby robione pod dane miejsca ; )

Chodzi o reklamę danego partnera programu. Jak zamówisz kartę w Allegro to masz ich logo. Jak zamówisz w Realu to masz logo Realu. Tak samo z BP. Nie wpływa to w żaden sposób na działanie programu, np. szybsze naliczanie punktów

Od siebie dodam że ten program miał być lepszy od profitu, a tymczasem żeby uzbierać na doładowanie 50 zł trzeba mieć 5000 pkt payback, śmiech na sali.

W Realu na to samo wychodzi, bo teraz jest 1pkt = 2zł, wtedy za 1pkt trzeba było wydać 4zł. Chodź i nagrody droższe :wink: