Paypal bez karty kredytowej

Cześć,

Jak wiemy PayPal stał się najpopularniejszą formą płatności w internecie, bla bla bla bla… Pytanie jest następujące, czy jedyny sposób na ‘‘doładowanie’’ kotna PayPal to przelew bankowy? Jak wiemy przelew potrafi iść kilka dni a pieniążki potrzebuję najpóźniej na środę.

Dziękuje, miłego wieczoru

Ponoć jest to możliwe, aczkolwiek może być dość problematyczne i trwać długo, i generalnie różnie to może być.

Jeśli chcesz próbować, to dane do przelewu są w zakładce Dodaj środki (Identyfikator przelewu = tytuł przelewu).

Sam ma od 2-3 lat konto w PayPal bez podpiętej do niego karty kredytowej (tylko zwyczajne konto bankowe) i czasami doładowuję to konto przelewem - generowanym z konta PayPal (dane do przelewu). Ponieważ mam wybór konta (banku), dostaję w danych do przelewu konto w tym samym banku, przez co kasa pojawia mi się na koncie po kilku minutach od dokonania przelewu.

W PayPal masz dwie opcje:

  • Dodaj środki

I chyba w tym drugim przypadku zrobisz to w ciągu kilku minut (bo masz listę możliwych/obsługiwanych banków), natomiast kiedyś wydaje mi się, że i tak robiłem to zwykłą metodą (nie błyskawiczną) i też było w ciagu kilku minut.

Do PayPala mam podpiętą zwykłą kartę płatniczą Maestro. Nie jest to karta kredytowa, tylko płatnicza/debetowa.  Działa.

Też korzystam z tej opcji-karta Visa, działa super.

Do-wiązanie karty do konta zbędne,doładowując z konta z konta musisz uwiarygodnić dane tzn. zarejestrowane muszą być takie jak dane konta z którego nadejdą “many” czyli krótko nie doładuje ci  ktoś twojego konta paypal.