Paypal problem z weryfikacją

Opiszę sytuację z 2 dni:

1 dzień.

Wczoraj chciałem przelać pieniadze z PP na konto w mBanku ojca ( mieszka ze mną lecz zameldowany jest 9 mieszkań niżej) wszystko wypelnilem , podalem nr konta IBAN itd. Zaakceptowalem zeby przejsc dalej i bum zawiesili mi konto w sprawie weryfikacji i zamrozili 160 zl . Gdy wchodze w centrum rozstrzygania widze 4 rzeczy do zweryfikowania , zostala mi 1 do zweryfikowania

to poprosiłem ojca o dane wszystkie , podałem numer konta itp. ale ma on inny adres zamieszkania i na razie czekam aż wyślą te 2 kwoty

Dodam ,że te pierwsze konto PP było na byle jakie nazwisko , dlatego zrobiłem drugie z moim imieniem i nazwiskiem i na nie przelałem kase z 1 kotna PP.

2 dzień

Dziś rano dostałem taką o to wiadomość , czy im odbiło? Da się jakoś to załatwić?

Czy mogę dać im ten wyciąg z rachunku który jest na ojca, jest on zameldowany pod innym adresem niż ja, ten sam blok i klatka tylko 2 piętra niżej :confused:

Rachunek komunalny? Przecież mieszkam z rodzicami i na nich idą rachunki …

Dziś idę założyć konto w mBanku na siebie , może to coś pomoże jak będą chcieli.

Wiem ,że wszystko pogmatwałem ale mam nadzieję ,że da się choć trochę zrozumieć to co napisałem.

Zakładasz konto na siebie, chcesz je weryfikować danymi swojego ojca i się jeszcze dziwisz, że nie halo ? ](*,)

O ile mi wiadomo, dane z konta paypal muszą się pokrywać z danymi właściciela konta bankowego, czy karty które służą do weryfikacji.

Dobra karte ojca moge anluowac i poczekac na swoja , ale powiec mi co z rachunkami komunalnymi moga byc wystawione na mame ?