Paypal problem z weryfikacją


(Enterek55) #1

Opiszę sytuację z 2 dni:

1 dzień.

Wczoraj chciałem przelać pieniadze z PP na konto w mBanku ojca ( mieszka ze mną lecz zameldowany jest 9 mieszkań niżej) wszystko wypelnilem , podalem nr konta IBAN itd. Zaakceptowalem zeby przejsc dalej i bum zawiesili mi konto w sprawie weryfikacji i zamrozili 160 zl . Gdy wchodze w centrum rozstrzygania widze 4 rzeczy do zweryfikowania , zostala mi 1 do zweryfikowania

to poprosiłem ojca o dane wszystkie , podałem numer konta itp. ale ma on inny adres zamieszkania i na razie czekam aż wyślą te 2 kwoty

Dodam ,że te pierwsze konto PP było na byle jakie nazwisko , dlatego zrobiłem drugie z moim imieniem i nazwiskiem i na nie przelałem kase z 1 kotna PP.

2 dzień

Dziś rano dostałem taką o to wiadomość , czy im odbiło? Da się jakoś to załatwić?

Czy mogę dać im ten wyciąg z rachunku który jest na ojca, jest on zameldowany pod innym adresem niż ja, ten sam blok i klatka tylko 2 piętra niżej :confused:

Rachunek komunalny? Przecież mieszkam z rodzicami i na nich idą rachunki ....

Dziś idę założyć konto w mBanku na siebie , może to coś pomoże jak będą chcieli.

Wiem ,że wszystko pogmatwałem ale mam nadzieję ,że da się choć trochę zrozumieć to co napisałem.


(adpawl) #2

Zakładasz konto na siebie, chcesz je weryfikować danymi swojego ojca i się jeszcze dziwisz, że nie halo ? ](*,)

O ile mi wiadomo, dane z konta paypal muszą się pokrywać z danymi właściciela konta bankowego, czy karty które służą do weryfikacji.


(Enterek55) #3

Dobra karte ojca moge anluowac i poczekac na swoja , ale powiec mi co z rachunkami komunalnymi moga byc wystawione na mame ?