PayPal - wpłacanie pieniędzy z banku spółdzielczego

Witam!

Na wstępie chciałbym napisać, że jestem w tym całkowicie “zielony”, tak więc proszę o wyrozumienie. :slight_smile:

Sprawa wygląda tak, chciałbym od czasu do czasu coś sobie przez net’a zakupić, lecz nie mam konta bankowego ani żadnych kart kredytowych. Czy gdy założę konto na PayPal’u, będę mógł wpłacić na swoje konto pieniądze przelewem z banku spółdzielczego?

Czy PayPal wymaga aktywacji kart kredytowych/płatniczych, by realizować zakupy?

Z góry Thx za pomoc. :slight_smile:

również jestem świeżutki - wczoraj zakładałem tam konto, ale płaciłem z karty kredytowej.

Po założeniu konta masz również dane (nazwę, numer konta, tytuł przelewu) do wykonania przelewu z jakiegokolwiek banku.

Zakładając konto musisz jedynie wybrać walutę bazową swojego konta w PayPal.

Hej!

Mam takie pytanie, by doładować kasę przez przez Bank Spółdzielczy mam korzystać z tego: https://www.paypal-doladowania.pl/?

btw. Poza aktywacją e-mail’a, musze coś jeszcze zweryfikować, by móc robić zakupy? Ponieważ piszę, że “Proces tworzenia konta nie został jeszcze ukończony, dodaj kartę debetową lub kredytową…” - Problem w tym, że takowej nie posiadam, tak więc obejdzie się bez tego?

w pierwszym poście piszesz, że nie posiadasz konta - wiec z podanego linku nie skorzystasz, bo prowadzi on do przelewu online, który obciąży konto do którego się zalogujesz.

Jesli nie masz rachunku bankowego to powinieneś skorzystać z opcji Moje konto > dodaj środki (w kilka dni).

U mnie również konto wisi jako niezweryfikowane (masz opisane na czym to polega i co daje).