Paypal wycofanie płatności na Spotify

Witam,

Jakiś czas temu skorzystałem z promocji w której za 1 zł miałem 3 miesiące subskrypcji Premium. Można było o tym przeczytać tutaj. Po wpłaceniu pieniędzy Spotify automatycznie bez mojej zgody i wiedzy zmieniło ustawienie mojego konta dotyczące “Automatycznego przedłużenia subskrypcji” i tak dzisiaj otrzymałem maila że z mojego konta Paypal znikło 20 zł. W linku który podałem można przeczytać że

Problem w tym że ja nie zdecydowałem się na “zwyczajny pakiet” - czyt. nie wyraziłem zgody. Więc jakim prawem Spotify mnie okrada? W jaki sposób mogę zgłosić sprawę Paypalowi aby odzyskać skradzione pieniądze? Wiem że Paypal ma taką opcję ale nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Subskrypcja - usługa internetowa polegająca na dostarczeniu klientowi dostępu do innej usługi zazwyczaj na czas nieokreślony pobierając okresowo opłaty od klienta za usługę.

Subskrybowałeś Spotify czyli zgodziłeś się na płacenie “zwykłego pakietu” po tym jak skończy ci się okres pakietu za 1 zł. W cytacie który umieściłeś jest wyraźnie napisane “Kiedy miną (…), będziecie płacić (…)”. Napisali Ci wyraźnie że wezmą pieniądze. To jest nauczka dla ciebie że należy cofać subskrypcję w odpowiednim czasie, a mogłeś to zrobić pierwszego dnia swojego premium, bez jego utraty. Tak, zgodziłeś się na płacenie pełnej kwoty za premium.

 

Masz w regulaminie, którego nie przeczytałeś. Sam siebie okradłeś. 

Też korzystałem z promocji 3 miesiące za 1zł i jakoś nikt mnie nie okradł z pieniędzy. 

Nic nie rozumiecie…

Koledze chodziło o kradzież 1gr - bo przecież subskrypcja kosztuje 19,99zł a jemu zabrało 20zł :wink:

@Kasztaniasty na wszystko się zgodziłeś a subskrypcje trzeba anulować samemu, jest to możliwe w ustawieniach konta