PayPal

Witam, mam problem, otóż zacząłem sobie pogrywać w … grę firmy Ignited (Link) Mam konto bankowe na IPKO.

I tu się pojawiają schody, chciałbym żeby mi ktoś pomógł dokonać tej transakcji (Link Tu chcę kupić).

Jak ja mam to zrobić… czy potrzeba jest karta ? Czy wgl jest taka możliwość.

Jak gra obsługuje płatność przez paypala, to możesz zrobić tak:

  1. zakładasz konto paypal

  2. przelewasz ze swojego banku kasę na konto paypala (wykonujesz normalny przelew)

  3. na następny dzień (czasami szybciej, czasami dłużej) środki masz na koncie paypala

  4. płacisz za wybraną usługę w grze za pomocą paypala.

Jednak jeżeli posiadasz kartę kredytową (nie mylić z kartą płatniczą) to możesz ją powiązać z kontem paypal, dzięki czemu zamiast kroku 2 wykonujesz krok 4, przy czym kwota operacji zostaje odjęta od twojego rachunku bankowego.

crusade ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie trzeba mieć karty kredytowej aby podpiąć ją do rachunku na PayPal. Zwykłą płaską płatniczą też można w tym systemie bezproblemowo płacić. Wydaje mi się, że karta z iPKO wystarczy, skoro karta z inteligo i mBanku działa.

Nie tak do końca. Standardowe karty płatnicze w iPKO nie obsługują płatności przez Internet, i przy próbie ich dodania do konta paypal spotkasz się z takim błędem:

Paypal przyjmuje każdą kartę, którą można zapłacić w internecie, jednak część banków wydaje karty płatnicze, które właśnie nie pozwalają na transakcje internetowe.

Kartę z mBanku na początku też mi odrzucało, ale po telefonie na infolinie i prośbie o odblokowanie możliwości płatności w internecie już można było ją dopisać. Może podobnie będzie i iPKO.