PayPal

Witam !

Czy możecie mi udzielić informacji na co pozwalam i posiadanie kasy na PayPal, co z nią moge zrobić ? Bo jak mi sie zdaje to jej wypłacić w Polsce sie nie da, za to można kupować rzeczy w sklepach internetowych i na aukcjach typu eBa, zgadza się ?

http://e-platnosci.23.pl/wirtualne_platnosci.htm

zgadza sie…

poprzez paypal mozesz dokonywac zaplaty nie ponoszac kosztow przesylki…

przewaznie jesli chodzi o przekaz miedzynarodowy!

ze wzgedu na pewien program dowiadywaam sie o koszty przesylki euro do niemiec i austrii, mozna dostac zawrotu glowy… poprzez poczte jest to niemozlliwe poniewaz nie ma umowy z republika niemiec i austria, banki pobieraja oplate: do niemiec: okolo 90 zl, do austrii 70 zl.

paypal jest swiertna aternatywa, szkoda tylko, ze nie posiada do tej pory polskiej strony - przynajmniej rejestracji i ogolnych informacji…

Niestety,wpłacać na konto można ale wypłacać już nie,ludzi z PayPala mają nas polaków za cos gorszego,niestety :?

Ponieważ dla wielu my Polacy, jesteśmy jeszcze takimi “białymi murzynami”

Ahaa…a jeszcze takie pytanko… czy sprzęt komputerowy zakupiony za granicą bedzie działał w polskich komputerach :> ?

tomi_lee A czemu mialby nie dzialac :expressionless: Przecierz jest duzo czesci sprzedawanych w polsce ktore sa sprowadzane za granicy

dlaczego tak degradujecie Polakow?

przeciez to nie ma nic z tym wspolnego, ze Polacy sa jacys gorsi… zadne przedsiebiorstwo by sobie na taka opinie/wypowiedz nie pozwolilo… bo to poprostu kompletna bzdura.

mysle ze probem tkwi poprostu w technice, mozliwe, ze technologia z ktorej korzysta paypal jest polskim bankom jeszcze niedopstepna lub brak im odpowiednich fachowcow… chodzi tu w koncu o pieniadze klientow…

lili Gdyby PayPal chciało to mogliby udostępnić nam w całości swój bank,ale oni nie chcą,i tu nie chodzi o technologie,wszystkie banki mają to samo :slight_smile:

ajjj…

gdyby tak bylo jak mowisz: "ale oni nie chcą,i tu nie chodzi o technologie,wszystkie banki mają to samo"

to co powiesz na to?:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3426

paypal sam w sobie nie jest bankiem… i na ile moze udostepnia polakom korzystanie z tego serwisu, mianowicie, mozliwosc wplaty pieniedzy na paypal, po wplynieciu mozemy nia dysponowac… i dokonywac platnosci.

w innych krajach, np: niemczech, jesli po rejestracji, zweryfikuje konto w moim banku (kilka procedur; potwierdzenie adresu, wplata paypal drobnej sumy na moje konto, ktora nalezy potwierdzic) nie ma koniecznosci wplat na paypal bezposrednio… jesli potrzebuje place przez paypal, a on pobiera sobie sam pieniazki z mojego konta… i tu napewno jest konieczna wspolpraca z bankami i co za tym idzie konkretna technologia… czytajac wyzej podany artykul, nie wieze, ze wszystkie banki maja to samo, tworcy serwisow chca z reguly, aby z ich produktow korzystac, a nie na odwrot, tym bardziej, ze w przypadku paypal, zarabia on tylko wtedy, gdy uzytkownicy moga pieniadze na swe konta przyjmowac, ta funkcja jest dla Polakow na dzien dzisiejszy nie osiagalna i nie wydaje mi sie, ze z tego tytulu poniewaz paypal nie chce …

Ja powiem tyle że pieniądze wpłacać możemy ale nie możemy wypłacać,ale niektóre odoby z Polski mają zweryfikowane konto z pełnym dostępem,nie wiem jak to zrobili ale mają.PayPal nie blokuje nam dostępu bo polskie banki są dziurawe tu chodzi o coś innego.

… te osoby najprawdopodobniej zweryfikowaly konta paypal poprzez karte kredytowa…

A i takie jeszcze pytanko :slight_smile: Jeśli kupie sobie załużmy na eBay’u jakaś gre, to płacać PayPal jak jest naliczany koszt przesyłki ? i ile by tak wynosił z załużmy Anglii czy Niemiec ?

Tego się dowiedz najlepiej w swoim banku, zależnie od banku oraz taryfy konta, może zostać pobrana opłata za ruch na koncie.