Paypayl konto firmowe

Witam.
Kupiłem od gościa dawno temu skrypt z płatnościami paypal. I teraz doszedłem do tego, że trzeba mieć konto firmowe na paypal rozszerzone z osobistego. Teraz moje pytanie jest takie bo nie mam firmy i czy trzeba zakładać działalność aby móc korzystać z takiego konta ? Bo tam trzeba podać dane firmy czyli w moim przypadku z automatu wyświetla się miejsce zamieszkania. Bo gdzieś czytałem, że paypal nie trzeba zgłaszać do urzędu skarbowego to teraz nie wiem czy trzeba zakładać firmę czy nie.
Dzięki

A te płatności z jakiego tytułu otrzymujesz?

Stworzyłem stronę dla dorosłych i mam taką opcje, że dodawanie ogłoszenia po zapłaceniu. Wtedy mam w kodzie, że jak ktoś zapłaci to robi się w tabeli update users set membership 1 where id = id. I I to jest chyba usługa

No pewnie 63.12 w pkd świadczyła odpłatny dostęp do serwisu internetowego czy coś w tym stylu.

Jeżeli twój przychód miesięczny za prace nie przekracza 50% minimalnego wynagrodzenia to możesz prowadzić działalność nierejestrowaną.

Wiec po prostu w nazwie firmy wpisz swoje imię i nazwisko jeżeli spełnisz warunki prawne w Polsce (jeżeli oczywiscie ta działalność świadczyła w Polsce)

On raczej obawia się dziwnych gości pod drzwiami, zwłaszcza jak nie ma np. Gerdy jaką trzeba wyważać policyjnym/strażackim sprzętem.

Może przejdzie wynajęcie skrytki pocztowej jako „adres” jak wirtualne biuro będzie droższe od około 1400 zł brutto.