PayU - Allegro

(greghostor) #1

Sprzedaje przedmiot na Allegro i chcem aby mi wplacono pieniądze na konto bankowe, dano nic nie sprzedawałem i wtedy nie było PayU.

W payU w zakładce konfiguracja konta - Wypłaty co to oznacza automatycznie/na rządanie, wypłacaj automatycznie,

(Karolekc5) #2

Automatycznie to to ze samo co ustalony czasz będzie wypłacać ci kasę w wybranej kwocie na podane przez ciebie konto bankowe.

Na zadanie to sam klikniesz wypłać i kasa którą się znajduje na koncie payu zostanie wypłacona na twoje konto.

(system) #3

Warto dodać, że automatyczne wpłaty działają powyżej kwoty 20zł. Poniżej wypłacaj ręcznie, bo automat wypłaca 1/2 razy w miesiącu.

(Karolekc5) #4

Tyle ze ja nie znalazłem opcji wybierania kwoty przy ręcznym, wypłaca się cała kwotę wtedy :frowning:

(greghostor) #5

chodzi mi: sprzedaje - gościu mi wpłaca na konto bankowe - wybieram w bankomacie - wysyłam

(system) #6

Poczytaj co to PayU i jak działa. Od razu uprzedzam, że tego nie wyłączysz.

Na to czy kupujący wpłaci Ci BEZPOŚREDNIO na konto, czy na konto w PayU z którego sobie później sam je wypłacisz na konto w banku (po to masz konfiguracje) - nie masz wpływu, to wybór kupującego.

-- Dodane 06.01.2012 (Pt) 21:07 --

Nie ma wyboru. Ale po co trzymać kasę u PayU? Żeby im % na lokatach leciały? :wink:

(boczi) #7

greghostor , proszę poprawić wiadomość, używając opcji EDYTUJ: chodzi o poprawną pisownię.