Payu nie działa nie mogę dokonać wpłaty

Witam zamówiłem sobie procesor na stronie agito złożyłem zamówienie i wybrałem przelew online i dałem zapłać przekierował mnie payu na stronę banku wpisałem nik oraz hasło i wyskakuje komunikat że serwis niedostępny. Spróbowałem normalnie ze strony wbk zalogować się na konto i zalogowało bez problemu co to może być ? Jak mam teraz zapłacić za zamówiony towar skoro w panelu konta nie ma opcji zapłać ?

Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub napoczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Agito.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Tylko w tym problem że ja wybrałem płatność online i przekierowywało mnie przez payu żadnych danych do przelewu nie dostałem 

Nie panikuj…w pomocy na stronie agito masz wszelkie informacje, łącznie z numerem konta…

Czyli wziąć nr konto z agito i przelać na nie pieniądze ? W tytule podać mój nick z agito oraz imię i nazwisko ? 

Wszystko masz czarno na białym napisane w pomocy…zrób wreszcie ten przelew i nie zaprzątaj Sobie dalej główki…wracaj do świętowania… :slight_smile: