PC alert 4 failed to load hardware monitor driver

Problem: Posiadam MSI K7N2 Delta-L (MS-6570G). Zainstalowanego MS Windows XP Pro z SP2. Do ustawiania komputera używam wbudowanego konta administratora natomiast do pracy używam stworzonego na potrzeby konta użytkownika zaawansowanego. Ostatnio podczas pracy zauważyłem znaczne przegrzewanie się procesora dlatego zainstalowałem z poziomu administratora program do monitorowania pracy wentylatora oraz temperatury procesora i obudowy. Program chociaż poglądowo pokazuje temperaturę panującą na wyszczególnionych elementach. Problem zaczyna się gdy przechodzę na konto użytkownika zaawansowanego: program PC alert nie startuje a wyskakuje okno komunikatu z treścią “Failed to load hardware monitor driver”. Nie jest to może uciążliwe ale w przypadku pracy komputera w pomieszczeniu gdzie panuje dość wysoka temperatura chciałbym możliwie wiedzieć czy jest sens pracy (uszkodzenie rdzenie poprzez przegrzanie). Warunkiem koniecznym jest aby wszelkie prace wykonywane na komputerze w systemie MS Windows XP były prowadzone na koncie z uprawnieniami użytkownika zaawansowanego.

Przeszukałem, na ile miałem możliwość, internet - ale wszelkie problemy dotyczą samej natury PC Alert. W moim odczuciu jest problem z inicjacją drivera odpowiedzialnego za pomiar - stąd problem ze startem monitor driver. Uważam że jest to kwestia uprawnień ponieważ po nadaniu konkretnemu użytkownikowi praw administratora PC Alert startuje i pokazuje jakieś dane (mniejsze o poprawność). Zabranie uprawnień administratora i nadanie uprawnień użytkownika zaawansowanego powoduje powrót do poprzednich ustawień i brak możliwości odczytu temperatury.

Testowałem także pomiar temperatury pracy dysków twardych i płyty głównej korzystając z innego oprogramowania efekt jest podobny do PC Alert. (przy uprawnieniach administratora są pokazywane dane przy uprawnieniach innych użytkowników dostęp do tych danych jest odbierany).

Pytania: Czy jest możliwość nadania praw do używania tych driverów poprzez innego niż administrator użytkownika?

Czy jest inny program (o podobnych funkcjach do PC Alert) który umożliwi pokazanie wyszczególnionych danych z poziomu konta administratora i (podkreślam koniunkcję) użytkownika jakiegokolwiek?

Pytanie: (ambitne) Czy jest możliwość przejęcia danych z przetworników a/c od czujników temperatury za pomocą windowsa?? (w czystej postaci nie sparametryzowanej RAW)?

Na wszystkie pytania dodatkowe postaram się odpowiedzieć. Za pomoc i podpowiedzi z góry dziękuję. :wink:

Dodam że po nieudanym załączeniu sterowania pojawia się okienko błędu systemu (to z wyślij komunikat o błędzie do MS) które informuje o konflikcie z funkcjami MSC