PC do gier do 7000 zł + monitor

Drodzy,
proszę o propozycje. Komputer dla 14 latka do gier. Limit 7000 zł plus ewentualnie monitor w granicach rozsądku. Dobrze by było aby można było wszystko kupić w jednym sklepie który oferuje opcję uruchomienia/złożenia.

Nie mam preferencji czy AMD czy Intel. Jeśli trzeba nagiąć budżet a da to wymierne korzyści jestem otwarty. :slight_smile:

takie coś złożyłem…

Pozdro600

Zestawy mało zbalansowane, zaraz coś złożę.

1 polubienie

Wczoraj byłem w Zakopanem i mi się system wyłączył po złożeniu zestawu :slightly_smiling_face:

Przyjemna obudowa, dobrze wygląda, bardzo dobre temperatury i składanie w niej kompa to przyjemność.

Mocna płyta główna pod najbardziej opłacalną wg mnie obecnie platformę, Intel 11gen.

Dlaczego nie 12600k ? A no bo się nie opłaca licząc koszt razem z płytą główną to okolice 700zł więcej za średnio w porywach do 10FPS w mocniejszych grach (w słabszych bez różnicy czy 300 czy 330) czyli bez problemu mieścimy mocniejszy model karty.

Pamięci 3600MHz z RGB i wsparciem dla prędkości 3600 dla podanej płyty głównej, czego chcieć więcej? Topowego producenta.

Super dysk w dobrej cenie (jeszcze, bo niedawno wszedł na rynek)

Porządny zasilacz z odpowiednią mocą.

Solidne chłodziwo na procesor.

Dobry model RTX 3070, trzyma w porządku temperatury, nie hałasuje i wydajność wyraźnie lepsza niż 3060Ti w cenie lepszych modeli tych drugich.

Widzę że karty już nie ma to opcjonalnie tą bym wziął:

Bardzo Ci dziękuję!
Dodałem kartę 3070 - różnica wobec tej którą wysłałeś to tylko 200 zł.
Zobaczymy co na to znajomy :wink:

pozdrawiam!

1 polubienie