PC GA-H67M-D2 - Nie uruchamia się system, nie można wejść do biosu

Witam mam problem PC z płytą główną Gigabyte GA-H67M-D2.

Wydaje mi się, że problem może być z płytą bo nie reaguje na próbę wejścia do biosu itd. Cały czas wisi na takim etapie

3810717900_1418579177_thumb.jpg 
Po wyjęciu kości RAM komputer cały czas się resetuje (po około 15 sekundach) nie wyświetlając nawet nic na monitorze. Co może być przyczyną takiego zachowania? Jak spróbować zdiagnozować problem oraz ewentualnie go naprawić?

A co się dzieje po odłączeniu wszystkich dysków?

Tak klawiatura jest na PS2. Urządzenia sata odłączone. Czy to normalne, że bez pamięci resetuje się cały czas PC? Włożyłem płytę Hirens i nie uruchamia się z płyty. Bios próbowałem zresetować przez wyjęcie baterii na około minutę oraz zwarcie zworki lecz niestety żadnych efektów to nie dało.

Ile masz kostek pamięci? Jak jedną zamień bank. Jak dwie to kombinuj. Klawiaturę możesz odłączyć powinien się pojawić komunikat o jej braku jak ona stanowi problem. Odłącz wszystkie dyski twarde napędy wszystko pod USB.

Jak uruchamiam go bez klawiatury nie wyskakuje żaden monit typu F1…

Najpierw wykonaj to o co prosiłem wyżej. Zostaw tylko procek płytę i pamięć minimum do uruchomienia komputera nawet ta kartę graficzna możesz wyciągnąć i odpalić kompa na integrze. Mimo wszystko podejrzewam uszkodzoną pamięć bo na niej “wisi” komputer.

Zrobiłem tak jak kazałeś… Wypiąłem kartę graficzną i sieciową i uruchomiłem pc i nadal to samo…

Więc pozostaje Ci podmiana pamięci na wstępie jak nie pomoże zapewne płyta główna…