PC i5 6600k GTX970 SSD 628GB 16GB RAM + Win10

Sprzedam komputer stacjonarny zakupiony w marcu 2016r, używany był do teraz.
Doskonale nadaje się do gier, tytuły jak GTA 5, Wiedźmin 3 na najwyższych ustawieniach graficznych działają w przynajmniej 60 fps. Procesor podkręcony do 4.5Ghz, temperatury w grach wynoszą ok. 60-70C, 3 dyski twarde: 128GB SSD na system, 500GB SSD na programy i 500GB HDD na pliki itp. Licencja cyfrowa Windows 10
Podzespoły:

Procesor: ntel Core i5-6600K, 3.5GHz, 6 MB, BOX
Karta Graficzna: MSI GeForce GTX 970 GAMING 4GB
Płyta Główna: MSI Z170A-G43 PLUS, Z170, DDR4, USB3.1, SATA 3, HDMI, DVI, ATX
Dysk: 500GB HDD + 500GB SSD + 128GB SSD
Ram: Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 8 GB, 3000MHz + HyperX Predator, DDR4, 8 GB, 3000MHz (łącznie 16gb)
Chłodzenie: CPU SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 (SPC130)
Zasilacz: Thermaltake Smart SE 630W
Obudowa: SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub SMS 791 73 22 65
Preferowany odbiór osobisty(śląskie) ze względu na delikatność sprzętu

Cena wywoławcza? Ostatnio zauważam, że coraz więcej osób zapomina o podaniu ceny.

W to nie wątpię.

Nawet spoko. Powiedz tylko, czy działa stabilnie.

Spoko-opcja. Ja proponuję ten SSDk kupującemu zaporoponować na gry, żeby się szybciej ładowały, a programy mogą se być na HDD.

Oryginalny?

Skoro podkręciłeś aż 1GHz to powiedz, proszę, czy działa stabilnie (mówiłem już to)

Dobra karta dla średnio-wymagających (jak ja), gry na pewno będą super działać (ja katuję swojego GTS450 Teardownem, chodzi w 40fps na niskich :rofl::rofl::rofl:)

MSI bardzo dobry producent.

Omawiałem.

Obalam mit: ramy mogą się różnić, ważne aby taktowanie było podobne

Super chłodzenie, SPC robi dobrą robotę jeżeli chodzi o to.

Jaki certyfikat?

Jak nie piekarnik to spoko.

Odkurz proszę komputer, i uporządkuj kable dla Kupującego, jeżeli tego sobie zażyczy.

Generalnie komputer fajny, ale podane za mało informacji.

Przepraszam za niepełną informację. Sprzęt należy do syna(wyjechał za granicę), który zainwestował w nowy sprzęt(w tym jakiś RTX3080). Cena wyjściowa to ok. 2200. 1)Działa stabilnie i nic się nie tnie. 2)Win10 zainstalowany i aktywowany. 3)Grafika wytrzymywała nawet Cyberpunka(oczywiście nie na max ustawieniach). 4)Chłodzenie od początku istnienia tego kompa i systematycznie zmieniana pasta na procesorze. 5) Zdjęcia zrobione z marszu, tak jak stał. Jedynie zrobiony format systemu. Więcej informacji pod w/w nr telefonu.

Ten zasilacz to jakiś podrabiany certyfikat ma… :thinking:

Ale mimo wszystko, dzięki za podanie pełnego info.

Nie wiem czy podrabiany i po czym to poznać. Ja na pewno nic nie podrabiałem i mocy mu nigdy nie zabrakło. Nawiasem mówiąc sprzęt skompletowany za radą forumowiczów DP, za wyj. dysków i drugiej kości RAM, która była dołożona później…

Morele mają podobny:

Raczej zły trop, czemu podają 87 a piszą o randze “bronze 80”.

Zbliżyłem się do tematu i oznaczenie “80 Bronze Plus” oznacza “co najmniej” 80% wydajności, czyli 87% chyba jest “co najmniej” w porównaniu do 80%.

Nieaktualne. Post można usunąć.