PC INTEL CORE QUAD Q6600 4GB 250GB GTX 275 - 1300 zł

Witam !

Mam dziś do sprzedania rewelacyjny komputer stacjonarny - wręcz stworzony do naprawdę wymagających gier, obróbki video, czy też zdjęć.

Bardzo dobrze sprawdzi się też w biurze.

Komputerek został złożony na specjalne zamówienie, z najlepszych części dostępnych na rynku- jest to wersja indywidualna !

Konfiguracja sprzętowa:

  • Procesor Intel Quad Core Q6600 (4x) 2.40 GHz REV.0 ( rekord podkręcania tego procesora to 5 GHZ )

  • Płyta Gigabyte GA-965GM-S2 (najnowszy możliwy BIOS, Intel G965 / ICH8 / 1 PCI_E 16 / Socket 775 / Micro ATX / 1 PCI_E 1 / 4 DDR2 Dual-CH 800 / HD Audio / 1394 GbE LAN / SATA / SATAII / 10 USB 2.0)

  • Pamięć RAM DDR2 4 GB 667 MHz (GWARANCJA DOŻYWOTNIA)

  • ULTRA WYDAJNA Karta Graficzna Gigabyte GTX 275 896 MB GDDR3 HDMI DX 10 FABRYCZNIE PODKRĘCONA ( polecam lekturę rankingu benchit.pl )

Serii GT, czy GTS nie ma nawet co do niej porównywać. To tak, jakby porównywać pod względem komfortu Mercedesa S600 do taczki. Nonsens.

Sama grafika jest warta przeszło 500 zł.

  • Zasilacz OCZ STEALTH X STREAM 500 W

  • Karta WI-FI ASUS WL-138G V2

  • Dysk Seagate 250 GB 16MB cache 7.200 SATAII

  • Nagrywarka DVD-RW LG GSA-H42L LIGHTSCRIBE

  • Stacja dyskietek

Napiszę krótko:

MAFIA II : 70-80 FPS

Te dane mówią same za siebie:

Uruchamiając każdą najnowszą grę masz 100% pewność, że będzie działała.

Komputer jest niemalże niesłyszalny. Można się łatwo pomylić myśląc, że komputer jest wyłączony. Praktycznie jest bezdźwięczny.

Posiadam wszystkie fabryczne opakowania do poszczególnych podzespołów.

Umożliwiam przetestowanie komputera z systemem Win 2000, który po zwarciu transakcji zostanie usunięty.

Cena to 1300 zł

Pozdrawiam i zapraszam do kupna !

hahahahahahah O_____X proszę Cię nie wciskaj kitu ludziom. Nie ma szans żeby na jakimkolwiek sprzęcie poszło na 110 FPS ach przy full detalach. Lejesz wode …

może przez przypadek napisałeś to “0”. 11 fps na takim sprzęcie na full detalach to by się zgadzało

  • Procesor Intel Quad Core Q6600 (4x) 2.40 GHz REV.0 ( procesor można śmiało podkręcić do 5 GHz – to najstabilniejszy model w histori !!

  • ULTRA WYDAJNA Karta Graficzna Gigabyte GTX 275 896 MB GDDR3 HDMI DX 11 Od kiedy to gtx 275 ma DX 11 boże człowieku gdzie to wyczytałeś…

GTA IV na maksymalnych detalach, w rozdzielczości 1280x1024 (standardowy monitor 19”) chodzi na ponad 110 FPS-ach; hmm dziwne jakoś mam i5 3.2ghz i hd5850 i na full detalach mam 50fps dziwne te twoje 100fps a może chodziło o 11fps ?

MAFIA II : 70-80 FPS także mam tą gre i przy full detalah max to 45fps a może masz asusa ares lub gtx 580 0.0

Te dane mówią same za siebie:

fakt lubisz oszukiwać

Uruchamiając każdą najnowszą grę masz 100% pewność, że będzie działała idealnie na najwyższych ustawieniach. – nie ma pewności

Witam ponownie.

Bardzo dziękuję za słuszne uwagi. Niestety nie jestem “zaawansowany” w tym temacie.

Co do konfiguracji sprzętowej i działania gry GTA IV sugerowałem się opinią mojego znajomego, który być może też się pomylił. Co do procesora: kiedyś czytałem na jakiejś amerykańskiej stronie artykuł, że grupa studentów wzmocniła go do 5 GHz. Nikt nie mówił tu o boxowym chłodzeniu

Co do Mafii II, nie jest tu przecież napisane, że testowałem grę na maksymalnych detalach. Gra była testowana w rozdzielczości 1280x1024 przy średnich ustawieniach.

Na przyszłość proszę o zwrócenie mi uwagi za pośrednictwem komunikatora, lub PW, zamiast robić mi całkowitą antyreklamę i komentować to w taki kpiący sposób.

Bardzo przepraszam potencjalnych chętnych za wprowadzenie w błąd. Wszystkie dane zostały już poprawione.

W ramach “zadośćuczynienia” obniżam cenę do 1300 zł.

Pozdrawiam

Możliwość sprzedaży na części ?

niestety, tylko w zestawie