[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Jak zwykle :smiley:

Chyba w JS ukryli maksymalnie 1 grę, nie można wymusić podglądu Ark SE.

Przypisane. Dzięki :slight_smile:

Borderlands: The Pre-Sequel skopany jest do gry Online. Podczas gry, ktoś do Ciebie dołączy, chwilę pogracie i gra “zamraża” się. Pozostaje tylko wyłączenie gry. Być może spowodowane jest tym “natłokiem” nowych graczy. Grasz samemu, nie ma problemu. A szkoda. Gra nastawiona jest na co-opa.

Ktoś wie czy do tej paczki jest spolszczenie napisów ? Widzę, że nie ma polskiego dlatego pytam.

Nie mam. Miejsca. Na dyskach.

Nie ma. Ekipa grajpopolsku wzięła się za spolszczenie kilka lat temu, ale nie skończyła go.

1 polubienie

Arx Fatalis z okazji 20-lecia Arkane Bethesda rozdaje teraz za darmo.
Warunek? Zarejestrować się i czekać na spamy. Gra zostanie przypisana do Bethesda Launcher.

PS: Promocja trwa do 31 maja!

1 polubienie

Miejsca na dysku nie starczy. Mój dysk nie rozciąga się.

Nikt nie każe ci pobierać. Przypisz sobie do konta i poczekaj na czasy dobrobytu GB.

Dysk kupić muszę tak czy inaczej. SSD na system i HDD przynajmniej 1TB.

Pomyśl o 2 TB, oszczędzisz na kablach później. :wink:
Mój desktop na koniec miał 256 SSD, HDD 1 TB, HDD 250+HDD 320, te dwa ostatnie z laptopów dokłądane na “dodatkowe magazyny”. :wink:

Pomyślę, jak przyjdzie na to czas. :wink: Chociaż jestem za tym, aby kupić SSD 128GB i jeden dysk HDD, minimum 1TB. Taka opcja by mi odpowiadała.

co najmniej SSD 256GB… a na dane to z 2TB bo na samą kopie danych z SSD poleci 200GB i na 1tb zostanie ci 800GB na kolejne dane. Chyba że to ci odpowiada.

Masz rację. Wszystko w swoim czasie. Mam teraz dysk 320GB z czego 296GB jest dostępne. Windows waży z 35GB (nie licząc późniejszych aktualizacji systemu), GTA V 100GB więc… połowa dysku już zapełniona. Zatem dysk 2TB… możliwe że kupię, zamiast 1TB bo gry, ważą coraz więcej i więcej.

Wiesz same gry już ważą przeciętnie po 70-80GB tylko podczas aktualizacji niektóre gry potrafią pobrać raz jeszcze połowę tyle więc potrzebujesz jeszcze trochę wolnej przestrzeni na pobranie dodatkowej zawartości oraz po raz 3 kolejne miejsce jeśli instalator będzie potrzebować aby te dane wpierw rozpakować zainstalować a następnie usunąć pobrane wcześniejsze archiwa…

Kolejna sprawa 4k to ju tuż tuż więc kolejne tekstury będą dodawane do gier co zwiększy wagę gry i już pomału parę gier waży po 120GB na dzień dobry myślę że do 2-4 lat będzie to normą. Przy większych produkcjach.

Pakiet darmówek na GOG’u :slight_smile:

Sludge Life za darmo w epic store :slight_smile:

3 polubienia

Overcooked w Epic Store!

1 polubienie

Epic wyczaił wyciek i plotki na temat gier, jakie mają pojawić się, bo zamiast Ark SE, Overcooked zarzucił. Pewnie tak też będzie z pozostałymi grami.

Ale to chyba te promocje na 24 H a nie 7 dniowa?

Mystery box dalej odlicza.

Na pocieszenie teraz sprawdzają czas ze własnym serwerem a nie ustawieniami lokalnymi PC (ręczna data i strefa czasowa).