[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Ciągle pod górki:

Bo może rzeczywiście nie spełniasz wymogów. :joy: Ja to często problem z zalogowaniem się miałem, serwery były pod obciążeniem.

1 polubienie

Dla przypomnienia: My Time At Portia w Epic Store.

1 polubienie

Night in the Woods - gdyby ktoś zapomniał :slight_smile:

1 polubienie

Zgodnie z zapowiedziami: Stranded Deep :slight_smile:

Pisane z Malinki :rofl:

(dodane 29 grudnia)

Tak jak było można przewidzieć: Solitairica :slight_smile:

(dodane 30 grudnia)

Nikt nic nie pisze, a okres gorący… więc muszę edytować swoje wpisy :wink:

Metro Last Light Redux do wzięcia w GOG.

1 polubienie

Pisz jeden pod drugim, bo nie ma powiadomień o edycji na forum :joy:
Zauważyłem tylko dlatego, że sam chciałem napisać o Metro.

Niestety forum ma limit i więcej jak trzech postów (jeden za drugim) dodać nie mogę.

No to jeszcze o Torchlight 2 przypomnę na Epicu, żeby wyzerować ci licznik postów :wink:

Dalej czekam na Jurassic World, a Torchlight II już mam na Epicu. Musieli dawać wcześniej.

Fajnie. Dziś przeszedłem Redux 2033 z Epica, a tu kontynuacja na GOG’u.

oo nie epic :smiley: i jeszcze coś wartego uwagi

@LORDEK masz swój Jurrasic World Evolution :slight_smile:

3 polubienia

Wczoraj sprawdziłem co mi się tak miejsce na dysku skurczyło i się okazało, że jego druga gra, Ark: Survival Evolved zajmuje 215 GB :joy:

Mam, dorwałem

Ta gra ostatnio mocno puchnie, ale chyba do Call of Duty jeszcze daleko. Ale co z tego, skoro dalej graficznie jest tragedia i wiele bugów dalej nie naprawione. Grałem dzisiaj z lubą 12h i dalej mnie wkurzają te same błędy.

WOW! A miałem niedawno zainstalować, na stronie gry onlline w wymaganiach 20gb, ale bym się nadział.

Są jakieś gry z jeszcze większą pojemnością? Dotychczas myślałem, że RDR2 jest “największą” grą (w wymaganiach jest 150gb).

Idzie to w kierunku, że niedługo będą sprzedawać gry na oddzielnych ssd do podpinania :smiley:
Jak widać według internetu Quantum break wygrywa a ma zaledwie 178 GB :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale to są wielkości bez dodatków, aktualizacji. A z nimi ile mają - 300gb?

1 polubienie

1 polubienie

Nauczyli się czegoś na przykładzie GTA V i nie robią odliczania.
W każdym razie pewnie po 17:00 będzie dostępna, bo o tej godzinie kończy się dostęp do poprzedniej darmówki Crying Suns.

EDIT:
JUŻ JEST :slight_smile: