[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Można już przygarnąć Battlefronta

1 polubienie

Na humblebundle coś rozdają. Pewnie nic ciekawego, ale wrzucam żeby nie był tylko ciagle epic :wink:

Jeśli jeszcze ktoś nie wie - LITTLE NIGHTMARES (PC) w sklepie Bandai Namco za darmo do 17.01.2021 (na klucz trochę się czeka, więc bez paniki, że nie od razu dają).

2 polubienia

Z serii nie wiem co to jest ale dają za darmo :smiley:

Gra tylko dla znających chiński tradycyjny/uproszczony.

Ja bym powiedział dla koneserów i łowców okazji :star_struck:

Odin? 1998? Dokładnie tego szukałem! Bierę!

Co prawda nie gra ale może się przydać:
Za 1 euro pinnacle studio 24

2 polubienia

Standardowo epic

1 polubienie

To już rozdawali:


A to rozdawał chyba steam:

Ale może ktoś jeszcze nie ma.

1990 - gra to 1/4 wypłaty
2010 - 10 gier w cenie 1
2020 - rozdawanie dobrych gier to norma
2030 - nie gram w gry, w których nie płacą za granie :smile:

2030 się nie spełni. Epic nie ma za bardzo czym się chwalić jeżeli chodzi o zarobki, a ludzie głównie się tam logują po darmoszki - sam tak robię. Tak duży koncern może sobie póki co pozwolić na palenie w piecu pieniędzmi, ale kiedyś te pieniądze się skończą. Problem Epica jest taki, że próbuje walczyć ze Steamem nie mając nic do zaoferowania kupującym - kupującym, a nie odbieraczom darmówek.

1 polubienie

Już dawno wróżyłem plajtę epicowi, ale widać ma bogatych inwestorów, którym zależy na pozycji w zachodnim świecie :wink:

A tak piszą, że 40% w Epic’u ma https://en.wikipedia.org/wiki/Tencent
Tencent to taki gigant z czołówek “Top 10”, który ma chyba wszystko co we współczesnym świecie jest popularne. Jeżeli nie pozbędzie się Epic’a, to ten nie będzie miał problemu z finansami na rozdawanie gier.

@LORDEK zgadzam się, obecnie Epic kojarzy mi się głównie z darmowymi grami a nie kupowaniem czegokolwiek. Niemniej jednak stoi za tym wspomniany powyżej Tencent a on ma kapitał na rozdawanie gier i ‘psucie rynku’ jak to niektórzy twierdzą. Pytanie jaki następny krok.

Trzeba czekać na upadek “ery” f2p / p2w.

@anon741072 Plajty z dnia na dzień nie będzie, ale po prostu skończy sie nadmierne finansowanie studni bez dna. Już dzisiaj EPIC jest do tyłu z planami dotyczącymi rozbudowy ich platformy o jakoś niespecjalnie chwalą się dokonywanymi zmianami. Tempo jak widać mocno zahamowało.

@Bradlee i jak każda korporacja zauważy w końcu, że inwestycje przynoszą mizerny ja nie zerowy zarobek. Wtedy skończy sie finansowanie, odpadną darmówki i ludzie bez większej nostalgii zapomną o EGS. Łapówki dla wydawców za wyłączność chyba też nie przyniosły dobrych efektów, o nie słyszałem by ktokolwiek sie chwalił rekordową sprzedażą gdy ich gra była na wyłączność na platformie EGS. Myślę, że rynek zweryfikował, że nie ma co się babrać w twór od Epic Games.

@LORDEK nie mam dowodów ale nie zdziwiłbym się gdyby to była zagrywka Chińczyków z Tencenta. Chodzi o osłabienie rynku, który teraz ma Steam. Gdy to się uda to wejdą szerzej na rynki amerykańskie i europejskie ze swoją platformą do gier WeGame. Pójdzie aktualizacja, launcher Epic stanie się launcherem WeGames.

Człowiek nawet nie wie, że takie coś istnieje, a Wikipedja podaje że
WeGame to ulepszona wersja TGP (Tencent Games Platform), która ma już ponad 200 milionów aktywnych użytkowników (w porównaniu ze 125 milionami Steam) i ponad 4,5 miliarda pobrań i jest powszechnie uważana za bezpośredniego konkurenta Steam)