[PC] Kupujemy tanio i dostajemy za darmo gry

Ciekawy eksploit pojawił się na połączeniu steama i origina :smiley:
Już załatany, ale będzie się to wiązało z wysypem tanich kluczy na które powinno się uważać :slight_smile:

Ty mnie nie strasz, bo się boję odpalać cybeprunka naszpikowanego w moim przypadku modami :wink:
Podobno ma dziurę, że można przejąć OS przez mod w grze… takiego buga świat nie widział… tvgry o tym gadały…

Czy nie podobnie wróżono upadek rynku gier na PC od bodaj pojawienia się PS 2giej generacji? Wróżby nt. upadku GOGa przemilczę. Jakoś nie wygląda mi na to by EGS chylił się ku upadkowi…

Już naprawiono w 1.12

Assassins Creed: China za darmo!

1 polubienie

Przecudna wiadomość - już za tydzień na Epicu do zgarnięcia Rage 2 i Absolute Drift

No to ładnie. Epic czasami potrafi zarzucić perełkami.

Jak ktoś jeszcze nie wie to na Steamie zaczął się Lunar Sale. Wyprzedaże również na GOGu, Ubisoft Store i EGS.

Póki co kupiłem Sunset Overdrive na Steamie za 19,99 zł

Tak na marginesie - byłby ktoś zainteresowany kuponami zniżkowymi na GOG? Dostaję to w newsletterze i często nie korzystam.

Coś dla sentymantalnych fanów Kangurka Kao. Na GOG-u pojawiły się wszystkie 3 części :wink:
-10% Kao the Kangaroo Trilogy na GOG.COM

Zgodnie z zapowiedziąAbsolute Drift i przedynamiczne Rage 2 na Epicu!

2 polubienia

Za free Syberia i Syberia 2

Batmanowe zniżki do 75 % na GOG

Batmana mam od Epica od kilku lat. Ten Drift… wart zachodu?

Tak i za darmo :slight_smile:

Cena uczciwa :slight_smile:

… adekwatna do ceny :laughing:

[OFFTOP] Redzi wzorowali się na Rage 2 i nie mówcie, że nie, zapomnieli tylko naprawić błędy przed premierą. [/OFFTOP]

#pdk

Sunless Sea za darmo na Epicu.

2 polubienia

Wargame: Red Dragon za darmo na Epicu.

Wątek od dłuższego czasu ma dwa znaczenia, więc zmieniam nazwę :slight_smile:

Btw: Surviving Mars na Epicu za darmo.

2 polubienia