PC na Vistę

U mnie vista nie zajmuje aż tyle ramu z aero glass zajmuje ok 300mb ramu.Więc nie weim dlaczego u ciebie zrzera tak dużo ramu :?

U każdego tak jest (np. u mnie zabiera 1200MB z 4096MB RAM).

Popatrz we właściwościach karty graficznej ile dodatkowej pamięci jest przydzielone do karty graficznej (mam kartę 256/256 a Vista przydziela jej jeszcze 398MB z RAM)

Pozdrawiam

a dokladniej gdzie:) bo wiesz dopiero dzis zainstalowalem:) znaczy wiem gdzie pisze ale jak to zmienic to nie wiem.

U mnie zrzera w tej chwili z włączonym aero 279mb :?

a ile masz ramu. swiezy system mam… :? . 770 mb ramu zre aktualnie a nic nie robie:/.jak uruchomie ponownie to jakies 500 bedzie. bo na grafike przydziela ponad 200 jesszcze-mozna to wylaczyc? p oco systemowi pol giga pameici graficznej.gry tyle nie wymagaja nawet.

Pulpit - PPM - Personalizuj - Ustawienia Ekranu - Ustawienia Zaawansowane i tam na dole wyczytasz

Pozdrawiam

a wylaczyc jak? musi sie dac. bo p oco systemowi ponad 500 mb pamieci graficznej-bez przesady :o

Sprawdź to wyłączając kompozycję Windows Vista i ustawiając Klasyczny Windows :slight_smile: Czyli pożegnaj się z AERO i AERO Glass’em

Pozdrawiam

PS po raz kolejny napiszę Vista w przeciwieństwie do poprzednich Windowsów korzysta z karty graficznej w pełnym słowa tego znaczeniu. Interfejs Aero i Aero Glass korzysta z możliwości sprzętowych kart graficznych.

no ale jak wlacze klasyczny to jakos to nic nie daje:)kilka mega spada jedynie:P

Witam wszystkich, tojest moj pierwszy post. Mam takie pytanko jesli chodzi ocene sprzetowa mojej karty graficznej. Posiadam laptopa fujitsu siemens AMD Turion 64 x2 1.64mhz, 1gb ramu, i karte graficzna Radeon XPRESS 200M series do 256mb. Czemu moja ocena jest taka niska bo 2.9???

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 11:56

czemu nikt nie odpowiada? czy zadane przeze mnie pytanie jeest az tak trudne???