PC nie łączy się z WiFi, łączy się tylko przez kabel

Witam.

Dzisiaj zakupiłem nowy router TP-Link TL-WR740N. Stary się popsuł.

Posiadam internet radiowy od lokalnego dostawcy. Skonfigurowałem router według instrukcji. Szyfrowanie WPA2-PSK. Sieć WiFi jest widoczna. Jeden laptop się łączy przez WiFi bez problemu, drugi też się łączy bez problemu, telefon łączy się bez problemu, PC się nie łączy. Wykrywa mi sieć, klikam na nią, wpisuje hasło które ustawiłem przy konfiguracji (wpisuje na 100% poprawne) zaczyna mi latać ten zielony pasek i to tyle. Gdy najadę na pasek siły sygnału tej sieci mam Siła sygnału:Brak sygnału. Gdy podłączę PC zwykłym kablem wszystko działa.

Gdy w połączenia sieciowe kliknę “Napraw” połączeniu zawiesza się na “Odnawianie adresu IP”

Dodam że router przydziela adres IP dynamicznie.

Wklejam “Szczegóły połączenia sieciowego” z laptopa.

Sufiks DNS konkretnego połączenia: 

Opis: Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network Adapter

Adres fizyczny: ‎74-2F-68-F8-68-30

DHCP włączone: Tak

Adres IPv4: 192.168.0.101

Maska podsieci IPv4: 255.255.255.0

Dzierżawa uzyskana: 5 kwietnia 2012 20:11:58

Dzierżawa wygasa: 5 kwietnia 2012 23:22:26

Brama domyślna IPv4: 192.168.0.1

Serwer DHCP IPv4: 192.168.0.1

Serwer DNS IPv4: 192.168.0.1

Serwer WINS IPv4: 

System NetBIOS przez TCP/IP włączony: Tak

Adres IPv6 połączenia lokalnego: fe80::7dad:3ff8:3e8a:76d6%11

Brama domyślna IPv6: 

Serwer DNS IPv6:

PC działa z systemem XP, karta WiFi przez jaką się próbuje łączyć to D-Link DWL-520+ Dodam że nie wiem czy działał internet na tej karcie wcześniej, jest świeżo zainstalowana. Kabel podłączam do wejścia w płycie głównej.

Laptopy działają z Win 7, telefon z Androidem.

Nie mogę także zalogować się do panelu routera. Wpisuje IP w pasku przeglądarki i mam “Błąd wczytwania…”. Dzieje się tak i na laptopie i na PC podłączonym kablem.

Proszę o porady,

Pozdrawiam