PC nie widzi karty SD po podłączeniu Nawigacji

PC nie widzi karty SD po podłączeniu Nawigacji

System Windows 5 CE Navroad 560 bf

Gdy ustawie na pamięć masowa widzi tylko wbudowana pamięć

Nie musisz przypadkiem zainstalować http://www.dobreprogramy.pl/ActiveSync, … 11883.html i dopiero podłączyć nawigacje ?

ano wedle strony tak, ale to nie wykrywa urządzenia :frowning:

Prawidłowo nie tylko wedle strony ale i urządzenia , taż mam nawigacje z takim samym systemem i bez tego oprogramowania , ani rusz .

Instaluje najpierw AcitivSynch , podłączam urządzenie->Włączam i dopiero zostaje zainstalowane w systemie.

Sprawna w ogóle ta nawigacja jest ?

Navi działa.

I widzi PC ja i dysk wbudowany, a karty nie :frowning:

Na karcie masz ten przycisk do przesuwania , zobacz czy nie jest przesunięty tak , że karta jest zabezpieczona przed zapisem.

Jeszcze dodam że ta karta nie będzie wykryta w systemie tak jak np. pendrive, musisz wejść w Mój Komputer i tam powinna być nowa ikonka urządzenia mobilnego i tam właśnie musisz wejść.

Sprawdź jaki system plików ma ta karta. jak miałem sformatowaną kartę w systemie NTFS to nawi jej nie widziała, a jak ustawiłem domyślnie na FAT zaczęła działać bez problemu.

System wykrywa jak Pena ale tylko pamięć wewnętrzna,

To ciekawe mi sie wydawało ze mobilne korzystają tylko z FAT32 o na NTFS nie widzi taka nawigacja. mam na karcie FAT 32 i karta jest microSD wiec tam niema tego do zabezpieczenia

To w takim razie coś w ustawieniach samej nawigacji coś musi być nie tak, sprawdź jakieś ustawienia USM lub Storage lub cos w ten deseń.

A kiedyś podłączałeś tą nawigacje do kompa i działało wszystko?

Podłączałeś ją też do innego kompa ?

patrzyłem na ustawienia USB i do PC ale nie pomaga nic/

To nie moja, ale na początku podobno działało po wgraniu Mapy gdzieś to zanikło, nie ja wgrywałem.

Tak na 3 rożnych :frowning:

Powinno widziec ta karte wiec cos jest nie tak z ta Navi ?

Jak masz możliwość to sprawdź tą kartę w innym urządzeniu i tak samo włoż do tej nawigacji inną kartę i sprawdź

Karta może nie działać z nawigacją jeżeli jest sdhc - nawigacje mogą ich nie obsługiwać.

Dodane 27 mar 2011 22:05

Podobno działają karty do 8gb ale nie wszystkie, opcjonalnie proponuje zrobić upgrade oprogramowania nawigacji.