PC nie wykrywa sprzetu

Witam,

Zrobilem format dysku na domowym PCie i zainstalowalem system. Gdy chcialem zainstalowac sterowniki plyty glownej z CD, dostalem wiadomosc- nie wykryto ASUSBios. Potem chcialem zainstalowac karte graf.- nie wykryto karty. Nie wykrywa karty sieciowej, muzycznej, procesora. Probowalem recznie aktualizowac sterownik- bez zmian.

Jeszcze nie spotkalem sie z tego typu problemem.

Zamieszczam log z Everesta- prosze o pomoc.

http://wklejto.pl/37615

pierwsze co mi sie rzuciło w oczy - partycja systemowa jest na FAT - czemu nie na NTFS ??

druga sprawa - ile lat ma komp ?? widząc po procesorze niewiele - czyli juz powinien być XP SP2

jest to desktop ??

to czemu pisze ze płyta nalezy do Asus M2000N Series Notebook - może się nie znam ale tutaj chyba jakiś błąd jest

Probowalem i na FAT32 i na NTFS- bez zmian

Komp jest mlody. Probowalem z WinXP sp3 ale to jakas pieprznieta wersja WPI dlatego wolalem sprobowac z normalna Winda, sprawdzic, czy na niej jest ten sam problem, bo poczatkowo myslalem, ze to wina tamtego systemu.

Co do tej plyty, to to jest wlasnie najsmieszniejsze. To jest desktop a ten numer plyty jest mi wogole nieznany. To jest kompletnie nie ta plyta. O ile sie nie myle, to plyta w srodku to: P4s8x-x Asusa.

Dodane 02.07.2009 (Cz) 16:14

Przy probie instalacji plyty glownej dostaje: “detect no proper item” a gdy probuje zainstalowac Asus Update- “Setup program detect NO Asus motherboard”…

Czekam na odpowiedz

Od chipsetu zacznij!

szczerze mowiac wiele mi to nie mowi. Gdybys mogl rozjasnic.