PC nie znajduje sieci WiFi (Win 7)

Witam ma problem. Zainstalowałem na dość wiekowym ale mimo wszystko w miare dobrym PC Windows 7 (wcześniej był XP) i nie mogę się połączyć z siecią WiFi. W ogóle komputer nie wyszukuje sieci. W prawym dolnym rogu zamiast kreseczek jest taki jakby prostokąt z kabelkiem po lewej stronie przekreślony i “brak dostępnych połączeń”. Próbowałem aktualizacji karty sieciowej Marvell Yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet Controller ale nie rozwiązało problemu. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie czy moglibyście mi pomóc? Z góry dzięki. W razie czego piszcie jakie informacje mam podać.

Jakby cos to mam internet satelitarny z routera ale to chyba nie jest ważne bo nie znajduje żadnych sieci ani mojej ani sąsiadów, ani udostępnianego internetu z Samsunga.

A menadżer urządzeń wykrywa karte normalnie? , i rozumiem ,że na XP normalnie to działało?. A może zainstalowało ci tylko karte Ethernet “na kabel” , a tej od wifi nie ?

w menedżerze widać kartę tę której podałem nazwę, na XP działało, znajdowało wszystko super. jak mam zainstalować kartę od wifi?