PC po formacie i brak sterowników

Witam. Pierwszy raz robiłem format i nie wiem jakie sterowniki (do czego) mam pobrać. :confused:  Poza tym, wszedłem na stronę producenta mojej płyty gł. ASUS, wyszukałem odpowiedni model- ale brak sterowników pod WIN 7. Co powinienem zrobić w związku z tym? Mam nadzieje ze poradzicie coś na ten problem ;))

MOBO: ASUS M2N

GRAFIKA: ASUS GTS250 DK 1GB DDR3

aktualnie: WIN7 64BIT

Mam nadzieje wystarcza ww. podzespoły, aby dobrać odpowiednie stery. :stuck_out_tongue:

Jeżeli potrzeba Wam dokładniejszych danych nt. PC to piszcie.

Paczkin , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Być może to co system zainstalował jest wystarczające. Jak masz wykrzykniki w menedżerze urządzeń to zapodaj identyfikatory sprzętowe to wtedy się będzie szukać. Stery do grafy masz na str. nvidii:

http://pl.download.nvidia.com/Windows/341.92/341.92-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international.exe

 

 

Przepraszam że nie odpisywałem, ale pracuje i dodatkowo miałem problem z internetem. :slight_smile:

 

 

System sam dobrał “własne”, ale moim zdaniem i tak coś nie pasi (mam wrażenie że wszystko nie jest ze sobą kompatybilne jak być powinno)…

Dodatkowo mam problem z dźwiękiem (chyba sterownikiem)

Chodzi mi raczej o te podstawowe sterowniki typu: Chipset, Audio itp…

 

Strona producenta: https://www.asus.com/Motherboards/M2N/

No ale, że co, nie działa ci dźwięk, internet czy jak ? Jak do 7ki na str. prod. nie ma sterów do chipsetu to tylko temu, że nie są wymagane, jak chcesz na siłę go instalować to ci zostaje od visty - tylko po co.

Jak nie chcesz tego co 7ka zainstalowała, czyli mówię tu o dźwięku, lanie etc. to zawsze możesz na podstawie identyfikatora sprzętowego z menedżera urządzeń poszukać odpowiedniego sterownika w sieci.