PC sam sie włącza i wyłącza

Witam mam problem mój Pcet sam sie włącza i wyłącza. Czym to moze byc spowodowane? Wymieniłem 2 miesiace temu zasilacz z 350 Watt na 300 Watt i jest to samo. Dzis wyczysciłem kłęby kurzu z wentylatora w zasilaczu i na procesorze i dalej “wariuje”. temp pracy procesora 64 stopnie. Czym to moze byc spowodowane? proszę o pomoc!

nałożyłeś paste na procesor? system czysty? podaj marke zasilacza

Przy restarcie jest BSOD?

350watt na 300? Ale żeś zrobił wymianę :? Jaka marka?

Zasilacz 64 stopnie? To za dużo. Radziłbym dokładnie przeczyścić podzespoły (tj. zdjąć radiator z procesora i wyczyścić, odłączyć grafikę i wiatrak dokładnie, wyjąć zasilacz, zdjąć obudowę i wyczyścić).

Komputer pewnie trochę ma? Podaj płytę główną, procesor, grafikę.

Procesor Celeron 3.06, płyta gigabyte, ram 512, Zestaw ma jakies ponad 2 lata. Wentylatory wszelkie przeczyszczone. Pasty nie nakładałem pomiedzy procek a wentylator. Zasilacze również używane.

temperatura na procesorze to prawdopodobnie wynik braku pasty! istrukcja viewtopic.php?t=72248

podaj jeszcze marke zasilacza

Zasilacz marki CODEGEN model: 300x1. Gdzie mam kupic te pastę???

Twój zasilacz znajduje sie na czarnej liscie! http://forum.pclab.pl/index.php?showtop … e=threaded

pasty szukaj na allegro albo w jakimś sklepie komputerowym

Czyli działać z pastą i wymianka zasilacza?? na ile Watt wymienić wczesniej mialem 350tke.

pasta na pewno a zasilacz lepiej wymienić choć nie koniecznie! najpierw nałóż pastę a jak możesz to pożyć od kogoś dobry markowy zasilacz i wtedy sprawdz

Maiłem taki… spalił mi płytę główną.

Wpakowałem paste marki EVERCOOL T-grease 800 series oraz kupiłem 400 watowy zasilacz polskiej firmy procomp model: ATX KY-400W. narazie wszystko chodzi w razie problemów bede pisał dalej.

nieee co to za firma! mogłeś zapytać o zasilacz a nie kupować co wpadnie w ręce! przeczytaj http://forum.pclab.pl/index.php?showtop … e=threaded

ile dałeś za ten zasilacz?

65 zeta nic lepszego nie mieli w sklepie. teraz temperatura procesora wynosi 25 stopni. Mam jeszcze używke 350 watt 'colorsit" ale on tez jest na czarnej liście - wiec pozostane przy tym polskim ale nowym czy on tez sie nie nadaje? Czytałem ten temat o zasilaczach ale nic jednoznacznie o tym nowym moim nie ma :frowning:

jak jest na czarnej liście to znaczy że jest kiepski! to że ma napisane 400w nic nie znaczy! istnieje spore prawdopodobieństwo ze spaliłby sie pod obciążeniem 350W(pytanie tylko sam czy z innymi podzespołami) a dobry markowy zasilacz np modecom mc 350W spokojnie wytrzymał by ponad 350W

To co mam znowu wymieniać na jakiś nowy lepszy czy narazie moze ciągnąć na nim? W Biosie mi pokazuje temp 50 stopni a w Sandra 26 stopni gdzie cpu control jest przy 66 stopniach.

Przy programie speedFan pokazuje mi aktualnie:

Temp1: 25

Temp2: 26

Temp3: 47

HD0: 38

HD1: 50

Temp1: 22

Dodane 20.05.2009 (Śr) 9:49

Hey jade dzis wymienic tego mojego nowego shita. Warto dopłacić 30 zł i kupić ten zasilacz?? Zasilacz 400W ModeCom Feel Premium 120mm