Pc się zawiesza

Witam . Otóż pc sie zawiesza wtedy kiedy gram w jakies gry, tak ze nie można nic zrobić oprucz reseta … staralem juz temu zapobiec ale na marne …

  • czyściłem pc

  • skanowałem

  • grzebałem w przysieszeniu sprzętowym

  • robiłem re instal sterowników

Sprzęt:

System operacyjny Microsoft Windows XP

Typ procesora AMD Sempron, 1800 MHz

Karta wideo NVIDIA GeForce 6200 TurboCache

Pamięć fizyczna 1024 MB

zasilacz Feel 350 atx

Temp graficznej:

Procesor graficzny 78 °C niekiedy dochodzi do 90°C

Proszę o pomoc, z góry dzięki.

czemu wy nigdy nie podajecie najważniejszego ?? -zasilacz

dużooo

da się jakoś inaczej sprawdzić niż otwieranie i przeczytanie ? jeśli nie to nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy odp . ale pomijając to co z nim może być nie tak ?

Lepiej wróć do standardowych ustawień.

Grafa faktycznie za ciepła - jeśli nie masz to dołóż wentylator wylotowy do budy - generalnie popraw jej wentylację.

Słaby lub kiepski zasilacz może powodować zwisy - szczególnie w grach gdzie wszystko się grzeje a pobór mocy rośnie.:mrgreen:

nie da sie :stuck_out_tongue:

zasilacz feel 350 atx

Pożycz od kogoś inny zasilacz i przetestuj, wyczyść kompa w środku, odkurz chłodzenie na procku i na grafie, ostatecznie to reinstall windy

wymiana na modecom mc 350w

tz. ten zasilacz jest do dupy ? rafal92 czyścilem go

uznajmy że na pożyczonym zasilaczu bedzie ok , to co jest z tym co mam ?

wymienić

na ? to co podał kolega

czy Masz jakieś inne propozycje ?

amacrox ax400 lub chieftec 350w

jutro będe podmieniał zasilacze i dam znać o rezultacie , dzięki za radę

są gorsze, ale ten też jest niezbyt dobry

mhm z sprawdzeniem zasilacza jest kłopot (gwarancja na kompach) zopomnialem dodać jednej rzeczy , otóż pc Zaczoł się zawieszać 3-4 dni temu wcześniej nie było tego problemu … i czy to nie jest przez temp. karty graficznej ?czy dokupienie wiatraczka mogłoby rozwiazać ten problem ? co wy na to

to oddaj kompa na gwarancje

Dokupilem kilka wiatraczkó do pc , temp. spadła a wraz z nią problemy, dzięki wszystkim którym chciało się wejść do tego postu .