PC Tools AntiVirus usunięcie

Chciałem sobie zainstalować coś mniej zasobożernego od avasta i wybór padł na PC Tools AntiVirus. Po instalce powywalał że nie może znaleść PCTCFFix64.exe pare razy i padł. Odinstalowałem i nie mam dostępu do internetu! Przez ping google pokazuje że się łączy ale już przeglądarka nie. Pomaga jedynie zainstalowanie tego programu który po paru wysypaniach pod rząd pozwala na dostęp do netu. Jak to usunąć i mieć neta dalej?

A może wystarczy zainstalować inny antivirus! i naprawić połączenie Ja tez miałem całkiem nie dawno Avasta ale zmieniłem na PC TOOLS ale chyba będe musiał zmienic bo mnie denerwuje to uaktualnianie ręcznie :frowning:

Instalowałem z powrotem Avasta i nic. Połączenie sieciowe usuwałem i tworzyłem na nowo, bez skutku :frowning: Przy Pc tools nie chce zostać bo ciągle się wysypuje zamiast działać.

vegossj2 , zainstaluj ponownie PC Tools, wyłącz jego ochronę w czasie rzeczywistym, zamknij antywirusa i odinstaluj go programem Revo Uninstaller -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … aller+1.83

Wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po programie jakie Revo odnajdzie.

użyj System Repair Engineer z zakładki napraw WinSock-a oraz wykonaj także napraw na

pobierz

seba89mu system dalej wiedział swoje

Fix00ser naprawa WinSock-a pomogła :slight_smile: Dzięki

Temat do zamknięcia