PC vs Konsole

Ja mam kompa i ps2, komp tylko do neta a ps2 do grania. Gry na pleya sa drozsze bo w nim nic nie trzeba wymieniac i jest dosyc tani (chodzi po okolo 450zl) a w kompie sa tansze gry ale wezscie pod uwage ze trzeba wymieniac podzespoly itp. A przy okazji na pleyu grafika jest ustawiona na max. rozdzielczosci. No wiadomo ze w niektore gry lepiej sie gra na kompie, ale poki co jeszcze tego nie odczulem :wink: Wiec najlepiej jest miec konsole i kompa :smiley: i nie ma problemu

Moim zdaniem wygląda to tak… czekamy aż Crysis wyjdzie na XBOX 360, kupujemy go za około 200-300zł(tyle może kosztować), wkładamy do XBOX-a którego wcześniej podpięliśmy do 42’ calowej plazmy i odpalamy gierkę w FullHD nie martwiąc się AA i innymi upiększaczami ani tym że gra może nam przycinać i łupiemy. Wszystko pięknie i ładnie, płynnie i w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Jednak, osoby które przesiadają się z PC, które grają tylko na klawiaturze i myszce mogą sie pogubić w niezłych zadymach. Tutaj czeka nas dłuuuga (w zależności od umiejętności) lekcja obsługi GamePad-a “CO I JAK?”. Na tym etapie właśnie konsola u mnie odpada, nie wyobrażam sobie gry na konsolce w ten sposób… (biegniemy bokiem strzelając, następnie łapiemy do reki przeciwnika po czym przeładowujemy broń i ustawiamy ją w interesujący nas sposób a następnie za raz po tym ustawiamy NANOSKAFANDER w tryb MAXIMUM STRONG"), czynności wcześniej wymienione mogą być użyte w innej kolejności jednak wszystkie muszą być wykorzystane. Na komputerze zajmuje to wprawnemu graczowi około 5-10s, ile (bez uszkodzenia GamePad-a) zajęło by to na XBOX, PS itp. zakładając że menu obsługi broni jak i skafandra pozostało by takie jak na PC… ?? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.