PC vs. Laptop POMOC

Witam chciałbym w tym wątku porównać co by było lepsze w moim przypadku: Notebook czy PC. Ja na komputerze używam Photoshopa , 3ds max i inne programy graficzne, czasem gry. I chciałbym się zapytać co bedzie lepsze. Ja chciałbym laptopa bo PC jest coraz bardziej nie wygodny dla mnie. Laptop do 3000zł . Myśle nad tym: Sony VAIO VGN-NW21MF/S. Proszę o wasze sugestie. :wink:

Przecież to Ty musisz zdecydować co wolisz, a nie my. Jak przekładasz mobilność nad wydajnością to jak najbardziej laptop, a jak ci zależy na mocnym quadzie do PS to PC.

za 3000zł możesz mieć świetny zestaw PC z dużym monitorem.W wygodzie pracy i wydajności,laptop lepszy nie będzie.Jeśli nie ma Cię często w domu,bierzesz laptopa,proste.

ja używasz 3ds max to powinieneś być na tyle mądry żeby wiedzieć, że laptop za 3 tyś do tego się w ogóle nie nadaje :confused:

Tak jak wyżej,laptop Ci się tylko spoci niepotrzebnie i w połowie tworzenia grafiki zawiesi… Tak wymagające programy nie są ogólnie na laptopy,szczególnie takie za 3000zł

No ale jak jest laptop 4gb ramu , procek 2,1 core 2 duo, grafika 1024 to sie bedzie wieszał??

Dodane 13.12.2009 (N) 12:13

Teraz mam kompa 2Gb ram, Procek 2,1 (core 2) , GRAFIKA 256MB

Posiadam laptopa = Intel C2D 2GHz, 4GB RAM, GeForce 9600M GT 1024… i 3ds max działa bez problemu… przyznam sie że przy renderowaniu większych scen renderuje się ok 3~4godzin… ale daje rade. Ale cóż… ekran panoramiczny nie jest zbytnio wygodny do takiej pracy.

Gdybym miał możliwość wziąłbym PC… większa wygoda pracy… ale mnie jest potrzebna mobilność

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -2522.html

Czyli laptop typu: Asus N61VG-JX025V dał by rade??