PC vs Ps3 vs Xbox360

Witam,

Wiem ,że było już wiele takich postów, ale chciałbym się na świeżo dowiedzieć o waszych opiniach, a więc zaczynamy :smiley:

PC - http://allegro.pl/pcs-olimp-x4-4x3-2ghz … 97087.html

Ps3 - Standardowe 320 gb slim bez move

Xbox360 - Standard 250 gb slim bez kinecta

Najbardziej interesuje mnie grafika.

A oto pytanie ode mnie :

Na jakich platformach gra najwięcej ludzi np. czy więcej ludzi gra w multi Call of duty 7 na xbo’ksie czy na pc lub ps3 i ogólnie co więcej ludzi wybrało :wink:

Mam 32 calowy tv sony bravia oraz 40calowy pionieer i 19 calowy monitor .

Wiem tyle iż moim zdaniem najlepiej prasuje się xbox ponieważ w kompie trzeba np. wymieniać co trochę kartę graficzną nie każda gra ci pójdzie, oraz wole xbo’ksa od ps3 ale to tylko moja opinia potrzebuje też waszych opini :slight_smile:

Dodane 01.09.2011 (Cz) 11:58

Chciałbym też wiedzieć czy gry na konsole są w jezyku polsik i czy menu w xbo’ksie lub ps3 jest po polsku :slight_smile:

Ten gotowiec z allegro jest lichy.Nie kupuje się komputerów gotowych-gotowców.Do grania jest najlepszy komputer.

Ale chodzi cio oto, że marny jest taki komputer ? Bo moim zdaniem ten komp jest wyśmienity do granie, ale na allegro są jakieś podruby ?

Samemu można złożyć z podzespołów jakich się tylko chce.

W takim przypadku tylko PC. Tu niezłe porównanie (testowy komputer ma nawet gorszą konfigurację od tego z allegro): http://www.gamespot.com/features/620255 … slot;img;2

Co do tego gotowca to: niezła karta graficzna (ja nie mam z nią żadnych problemów), jednak aż 8GB RAM do gier nie jest potrzebne, ale jak kto woli…

Czyli to znaczy iż opłaca się kupić taki komputer i jeszcze jedno pytanie czy on ma większą awaryjność ?

Awaryjność? Zawsze się może zdarzyć, że coś nie będzie działać. Największą awaryjność przeważnie odgrywa zasilacz jeśli jest typu no-name

Tutaj masz porządne zestawy. Wszystko zależy od kasy

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerow … 1?page=0,0

Komputer całkiem dobry gdyby to nie był komputer z allegro… komputery takie mają przede wszystkim złomiaste zasilacze więc nigdy nie wiadomo ale w koncu musi się wsio spalić :wink:

Za te same pieniądze praktycznie możesz zamówić w sklepie wybrane przez siebie części i za darmo ci to złożą itp…

Apropo tego co wybrałes:

Nie wiadomo jakich marek są części czyli na ogół wrzucają najtańsze i najgorsze co znajdą i tak

nie wiadomo:

-jaka marka i model dysku

-jaka marka pamięci

-jaka marka nagrywarki

i tu ciekawe bo wiadomo jaki zasilacz ale bałbym się na nim nawet uruchomić tego komputera ;D

Także sam widzisz jaki to sprzęt ;]

Dobre zestawy tak jak podał kolega wyżej lub na infobit.pl

Apropo grafiki pc vs ps3 vs xbox360

Pc napewno wygrywa ale zależy jeszcze jaka grafika itp…

Apropo xbox360 vs ps3 mimo że ps3 ma lepszą grafikę procesor itp minimalnie lepsza jest ona jednak w xbox360 w większości gier ponieważ na xboxa dużo łatwiej projektuje się gry ale są to naprawdę prawie niewidoczne różnice :wink:

Ja na twoim miejscu brałbym PS3.

Ale gwarancja na każdy podzespół 24 miesiące :slight_smile:

aleluja , a jak ci się coś zepsuje w 25 miesiącu?

A co to ma do rzeczy?

A jak PS3 się zepsuje dzień po gwarancji? …

Co do różnic w grafice to najlepszą grafikę ma : 1. PC (była by jeszcze lepsza grafika gdyby nie stare gpu w konsolach) potem 2. Xbox360 i na samym końcu PS3.

Bierz komputer, ze względu na lepszą grafikę i sterowanie w FPSach.

Jeśli chciałbyś jednak konsolę, to X360 z powodu lepszej grafiki i trybowi multiplayer (choć płatny, jest lepszy od PSN).

Jeśli planujesz grać głównie w FPSy, RTSy i RPG to powinieneś celować w komputer, jeśli raczej ścigałki, gry sportowe i platformowe to tutaj lepiej sprawdza się konsola.

A na jakiej podstawie twierdzisz, że gorszy od psn. Ja gram już od zimy na ps3 i problemów nie ma (pomijając ten atak :wink: ). A co do pytania kolegi o język polski w grach to teraz wszystkie ex-y na ps3 już od (chyba) trzech lat mają wersję pl z dubbingiem

Komputer > wszystko :slight_smile: tak juz od dziecka

Zależy też w jakie gry chcesz grać, bo jeśli chciałbyś zagrać w killzone, resistance, uncharted, heavy rain, gow-a i inne ex-y to ps3 i tak samo z xklockiem.

jak dla mnie zdecydowanie gry na xboxa 360. nie są zbyt drogie - jeżeli wie się jak tanio kupić poprzez konta albo punkty oraz jest dobra sieć do grania na livie. polecam link - http://sites.google.com/site/457news/

markopooloo ten link :open_mouth: PS3 lepsze :stuck_out_tongue: