PC z allegro - co sądzicie?

Witam, niedawno zainteresowałem się kupnem nowego sprzętu (głównie w celach rozrywkowych), znalazłem ciekawą ofertę - http://allegro.pl/do-gier-3d-komputer-m … 12072.html

Cenowo jest dla mnie Idealna, plusem jest też monitor, lecz chcę się dowiedzieć jakie będą jego “osiągi” gdyż nie znam się na tym. Jako że z innych tematów wyczytałem że komputery z allegro nie są zbytnio lubiane, to postanowiłem zastanowić się dłużej przed zakupem :slight_smile:

Proszę o opinie, linki do lepszych ofert w podobnych cenach lub części do samodzielnego składania mile widziane.

Komputer jest do bani. Stop gotowcom z allegro. Najlepiej napisz w tym temacie

wybor-komputera-zestawy-komputerowe-t267420.html

do czego ma służyć komputer oraz jaki budżet możesz przeznaczyć a złożą tobie najlepszy :wink:

Haha, tak myślałem że za tanio xD, dzięki

Nawet nie chodzi o to, że za tanio. Po prostu bebechy tego sprzętu są bardzo dyskusyjne, tym bardziej chodzi tutaj o zasilacz (często no-name, który może się zjarać bardzo szybko, grzebiąc też czasami coś ze sprzętu).

Poza tym procesor na starej podstawce LGA775 co uniemożliwia rozbudowę w przyszłości. Karta graficzna GT630 to oczywiście na niej pograsz ale co najwyżej na średnich detalach w natywnej rozdzielczości tego monitora (1366x768). No i dysk twardy w tej cenie to 500GB powinien być oraz markowy zasilacz.

“bardzo wydajna karta grafiki GT630 128bit” i do tego 4GB VRamu fajny “dżołk”…

Wydajna to ona była w lapie z 3 lata temu :stuck_out_tongue:

Ten komputer to badziew.

Składaki z allegro mają podzespoły niewiadomego pochodzenia.

Są mało wydajne, mają wybuchowe zasilacze i często stare podstawki.

Napisz tutaj wybor-komputera-zestawy-komputerowe