Pc z allegro, czy warto kupić?

chciałbym się dowiedzieć, czy faktycznie ,jest coś nie halo’’ z pctami z allegro. specjalnie w cudzysłowie, bo widziałem ostatnio filmik z morele.net jakie to ich komputery nie są wspaniałe a szmelc na allegro.

czy np. taki pc uciągnie najnowsze tytuły na dobrych detalach ? chciałbym zasięgnąć info co jest ewentualnie tutaj nie tak.
ps. mam do wydania na pc do 2700 pln.

W skrócie: zasilacz nie wiadomo jakiej marki, obudowa nie wiadomo jaka i czy zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, stary rodzaj pamięci - DDR3, jeżeli miałbym kupować nowy, przyszłościowy komputer postawiłbym na DDR4. Można tak długo wymieniać.

Prezentowany zestaw nie jest warty więcej niż 1900 złociszy, dlaczego nie policzysz sobie ile by poszczególne części kosztowały, podpowiem ci że, części w detalu kosztują np. procesor ok 350, grafika 500, płyta 200, dysk 300, pamięć 240, zasilacz noname 70 do 100, dvd 50, obudowa 80 do 120, brak systemu, reszta aplikacji jest darmowa. Jak chcesz to kupuj, bogatemu wszystko wolno.

Słabe podzespoły i kupa niewiadomych. Podane tylko ogólnikowe informacje, a włożą pewnie to co w danym momencie będą mieli najtaniej.

Czyli zacznijmy od początku…
Budżet jak widzę 2700.
Kiedy będziesz kupował?
Jaki masz monitor?
Ma być sama skrzynka, czy system, klawiatura, myszka i jakieś inne dodatki też mają się znaleźć w podanym budżecie?

Mam podobny konfig i radzi sobie ze wszystkim, tylko jedną grę do tej pory spotkałem na której musiałem delikatnie uciąć ustawienia z maksymalnych jednak taki zestaw samemu złożysz taniej i z pełną wersją systemu zamiast 30 dni triala.