PC za 2600zł

Czy da radę znaleźć gdzieś zestaw za podobną cenę Stacyjka z Xtreem ? Bo tu jest akurat na pokładzie gtx1060 z wariantem 6gb ale szukając w innych zestawach lub jakoś składając samemu to na takie minimum udało mi się złożyć za 2800 z chyba 1 dyskiem m.2 128gb i karta graficzna z wariantem 3gb.
Ogólnie to tak, komputer musiałby na długo służyć, zero podkręcania, a nawet zmniejszenie poziomu mocy by przy danej grze nie hałasował i się nie nagrzewał zbyt mocno bo np. chciałbym użyć powiedzmy 90% całej mocy procka a karty graficznej z 85%, więc pewnie obyło by się kosztem tego że fpsy nie byłby idealnie wysokie ale w miarę płynne i nie zacinające się, a w grach to 30FPS+ to wymóg dla mnie wystarczający, na równo 60fps to płynne działanie, a powyżej to już różnicy się nie widzi. Jak na razie używam lapka z gtx950m(4gb ddr3) i i7-4720hq oraz ram 12gb. Gram tylko w Guild Wars 2 i Atlantica Online. Czasem wbijam na photoshopa lub sony vegas pro. Trochę bawię się też dla siebie w programowaniu. Odnośnie gier to nie wymagam wszystkiego na full bo ludzie zawsze są wymagający do sprzętu by każda gra chodziła płynnie i sobie liczą fpsy, a dla mnie płynność to jak mówię 30+(choć dałem radę grać w wiedźmina na 10-20fps przy full custom niskich detalach przejść grę tą liniową fabułe w wiedźminie 3).

ehh rozpisałem się.