PC za 3k


(PaTrik8) #1

Co myślicie?


(silvver) #2

Jeżeli składasz pod gry, to 1060 z 6GB vramu jest zdecydowanie lepszą opcją


(daro-75) #3

polecam przed zakupem looknąć na sferis jeśli chodzi o ceny bo często mają fajne okazje :slight_smile:


(mis456) #4

Obudowa kompletnie nieopłacalna i słaba (link) - lepiej weź Fractal FOcus G (link) czy SPC RG4


(Pharun) #5

Zamiast 1050Ti lepiej GTX1060, nawet z tylko 3GB RAM (zalecane 6). Zwracam uwagę że nie masz tutaj wkalkulowanego systemu operacyjnego - to świadoma decyzja? Czy masz na stanie w domu.


(PaTrik8) #6

Ok, czyli grafika 1060, 6GB i inna obudowa. Zależy mi żeby porty usb i wszelakie przyciski znajdowały się z przodu, a nie z góry. Polecicie coś w dobrej cenie? :sweat_smile:
Cała reszta ok?
Co do systemu, celowe działanie, póki co tylko się przymierzam do zakupu podzespołów, nie spieszy się, software później :wink:


(LORDEK) #7

SSD wymień przynajmniej na to:

Bo ten co masz to szajs na kościach TLC.

Koledzy doradzają tak średnio, bo GTX 1060 to dodatkowe 200 zł do wersji 3 GB, której obecnie całkowicie nie polecam brać przez ten okrojony VRAM. Sorry, ale skoro to już w niektórych grach jest problem to co będzie w roku 2018? Będzie bieda. Albo zostajesz przy 1050Ti i godzisz się z obciętymi detalami, albo dokładasz do 1060 6 GB. Innej opcji nie ma. Już nie jeden tester sprzętu pokazywał, że 1060 3 GB to rzęch na kilka miesięcy. Ba. Na premierę to była karta ledwo na styk do dzisiejszych gier. 4GB VRAM to już w momencie premiery karty było minimum. Nie twierdzę, że karta się nie spisuje, ale wiem, że bardzo szybko jej posiadacze odczują brak pamięci. Już odczuwają grając w Wolfenstein II New Colossus, gdzie trzeba mocno obciąć detale w stosunku do wersji 6 GB, a spadki i tak dalej występują.

A obudowa to faktycznie brzydal.

W cenie ok 200 zł masz lepsze propozycje z większą ilością montowanych wentylatorów.

Wspomniany Fractal lub coś z tego: