PCSX 2 Problem z uruchomieniem :(

Witam, zainstalowałem sobie PCSX2 emulator, ale po chwili go usunołem i ściągłem nowszą wersje. Gdy chciałem ją odpalić to wyskakuje mi taki błąd.

aaaamb5.th.jpg

Nie wiem dlaczego skoro poprawnie odinstalowałem poprzednią wersję. Może jest jakiś zapis w rejestrze i trzeba go usunąć ??

Uruchom program z uprawnieniami administratora.

Ok mam wielkie dzięki :wink: Jak by jeszcze można podać ustawienia kontrolerow do gry ? bo nie mam pada a nie wiem jak na klawiaturze ustawić ??

Ja mam tak: l1 i l2 mam pod q i w, r1 i r2 pod r i t, te przyciski kółko, krzyżyk, trójkąt i kwadrat mam pod e, s, d, f. Start i select pod j i k. L3 i R3 mam pod zerem i dwójką. Jeśli chcesz mieć analogi na klawiaturze to ściągnij sobie plugin twinpad i tam je sobie ustaw, chociaż analogi na klawiaturze to niezbyt dobry pomysł. Musiałbyś być 7-palcowym mutantem :stuck_out_tongue:

no ok wszystko ustawilem ale nie wiem czemu ale grafika jest do bani :(( jak właczam budokai 3 to pojawia sie napis SONY a potem taki szary pasek i nic :(( a mam tak 50 fps :(( nie ten plugin ?

Zamiast gra to uruchamia ci się bios od ps2. Jaki masz plugin od cd/dvd romu? Ściągnij plugin do cd/dvd romu linuzappz i wtedy ustaw w konfiguracji aby otwierał plik .iso budokaia 3. Jeśli chcesz grac na jednego to możesz włączyć bilinear filtering w ustawieniach grafiki - gra wtedy wygląda lepiej, no i zwiększ rozdzielczość, też w opcjach od grafiki.

Linuzappz Iso CDDVD 0.7.0 taki mam do biosu

teraz jak sie tak bawie to jeszcze mi wyskakuje program przestał działac :((( nie wytrzymam

moze mi ktos pomoze mam GTA San Andreu na ps2 z rapidshare i emulator nSX2-0.08.00-win32 i nie chce mi krecic tego bylo napisane zeby to przerobic na iso niby przerobilem i w emulatorze wyskakuje komunikat Error. SYSTEM.CNF not found or No ISO/CD Selected poradzcie co zrobic albo dajcie cos innego zeby mi gry z ps2 dzialaly na pudle to dla mojego synka prosze o szybka odp. :frowning:

Obecnie najlepszym emulatorem ps2 jest pcsx2 w wersji 0.9.5. Ja na nim emuluje gry z ps2. Najpierw napisz może jaki masz komputer bo na byle czym ten emu nie wyciągnie magicznych 25 klatek/s.

DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz karta GF 6200SL 256 MB 1024 ram windows xp sp3 nie wiem czy cos jeszcze probowalem jeszcze innym emulatorem i pokazywal sie komunikat ze nie mam czegos zainstalowanego w biosie i bez tego sorry ale nie

Coś mi się nie wydaje aby twoja konfiguracja uciągła emulator ps2. Może z 15-17 fps będziesz miał, chociaż nie jestem co do tego w 100% pewien. Musisz sam spróbować. A jeśli chodzi o ten bios to pewnie w ustawieniach od emulatora nie podałeś folderu w którym znajduje się bios do ps2. Jak na razie pcsx2 dobrze emuluje większość gier, więc jego używaj.

chyba faktycznie nie dam rady i to ja a nie komp nawet nie wiem gdzie w ustawieniach emu wskazac folder z biosem.dzieki za szybka odp

Dodane 06.01.2009 (Wt) 21:25

ja sie poddaje dzieki jeszcze raz

co do FPS pokazuje mi 50 bios itp mam wszystko ustawione raczej OK bo widziała to osoba co sie zna na tym ale dlaczego nie odpala gry prawidłowo ??

Tego nie wiem ;/

A czy dobrze ją uruchamiasz? Trzeba wejść w plik/uruchom cd/dvd aby gra uruchomiła się dobrze. Ostatnio o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że albo uruchamiasz tą grę źle bo przez uruchom/wykonaj albo pcsx2 dobrze emuluje tylko na xp.

PS: Indepedente co do tych fps to pisałem do miquela.

Uruchamiam dobrze… ale jak mówię nie wiem dlaczego gra nie chce odpalić :frowning:

Jak chce dać w konfiguracji CDDVD to pisze nothing to configure ;/

Po wybraniu w konfiguracji cddvdrom powinno ci się pokazać okienko, w którym trzeba wybrać ścieżkę do pliku iso gry. Poszukaj innego pluginu do dvdromu