Pcsx2 i problem z konfiguracją

Witam zainstalowałem sobie emulator PS2 ponieważ wpadła mi w ręce gra Naruto Ultimate Ninja 2 . Mój sprzęt z odpaleniem gry nie ma najmniejszych problemów ale nie mogę delektować się grą ponieważ za chiny ludowe nie mogę skonfigurować sterowania ani klawiatury ani pada.

Według zaleceń należy kliknąć myszką nazwę pola któremu chcemy przypisać klawisz z klawiatury/pada powinno włączyć się odliczanie od 10 sekund w duł w oczekiwaniu na reakcję użytkownika jednak u mnie po kliknięciu na przycisk odrazy wskakuje wartość J0_AXIS6_MAX i nie mam żadnej możliwości zmiany klawisza .

Sytuacja wygląda tak :

http://img143.imageshack.us/my.php?image=bladfz5.jpg

jaki masz emulator?i jakie są ‘‘pady’’ w ustawieniach?

ja mam pcsx20.9.4 watermoose a kontrolery to ssspsx pad plugin i zero pad 0.1.0 i nie mam problemu z przypisaniem klawisza.

może nie masz pluginów? :lol:

spojrzałem jeszcze na listę kontabilności jeżeli jest to naruto2 to powinna działać :lol:

a jaka jest najnowsza wersja tego emulatora ps2 ?

od mojej-2.095 i jeszcze jedna beta nie pamiętam numerka :lol:

ale i tak nie zastąpi to poczciwej czarnuli-albo są problemy z głosem lub gry się zacinają albo na odwrót zachrzaniają jak małe samochodziki :stuck_out_tongue:

Wersja Pcsx2 0.9.4 dostępne pluginy niby ssspsx 1.6 i zeroPad 0.1.0 . Chciałem doinstalować wersję ssspsx 1.7 ale nie wiem jak :confused: . Może ktoś by mi zapodał gotowym konfigiem albo cały emulator z pluginami ? Sprawdzę sobie.

Po za tym gra działa cała grafa animacja ok tylko sterowanie szaleje :confused: