[PCTV Vision] Problem z tunerem tv - brak dźwięku!

Mam pyatnie posiadam zainstalowane sterowniki do tunera tv - PCTV Vision . Zainstalowalem cale oprogramowanie , obraz jest kanaly takze da sie wyszukac niestety pojawia sie problem z dzwiekiem wogule go nie ma … :frowning: CO jest nie tak , moze cos w regulacji glosnosci tzn. co powinno byc wylaczone co wlaczone. Badz jak ktos posiada ta karte to moze cos w ustawieniach … bo tam chyba trzeba wybrac zrodla dzwieku np. line in ?? czy o to chodzi :frowning:

A podpiołeś kabelkiem karte TV z kartą dzwiękową??Jeżeli podpiety kabelek to w sterowniku karty dzwiękowej trzeba zalączyć “Line”

Tylko ze tam nie ma kabla ktorym mozna to podpiac, sam sie zdziwilem 8) Jest tylko 1 duzy kabel …,

Mozesz napisac jak to mam zrobic , wchodze we wlasciwosci moj komputer daje na sterownik i co dalej …

Musisz podpiąć taki kabel, do wejścia dźwiękowego… Jak nei masz to go kup.

Potem wylko w oprogramowaniu do tunera TV, ustawiasz źródło dźwięku - Line In.

NO wszystko niby jest , podkreslam ze ja to sasiadce robie :slight_smile: I ja tam kabelka nie widzialem ona tez mowila ze nie bylo a kiedys podobno miala glos i to bez kabla :slight_smile: wiec o co chodzi …

To próbuj zmieniać źródła dźwiękowe, a oprogramowaniu i sprawdź w systemowych ustawieniach dźwięku, czy nie masz czegoś wyciszonego.

Jak nie pomoże to napisz co to za “gruby kabel” ??

Jest to jeden kabel odprowadzony z anteny …

Ale musisz się dowiedzieć jakiego typu jest to kabel, bo “to” mi nic nie mówi… Jest to czincz ??

Próbowałeś:

??

Probowalem , to robilem przeciez na poczatku :slight_smile:

W takim razie czekam na informację, jaki jest to kabel…

Nie wchodzisz tam tylko klikasz na ikone głosnika obok zegarka a jak jej tam nie ma to wchodzisz do panelu sterowania i tam klikasz na dzwieki i urzadzenia audi i nastepnie w głośności wchodzisz na zaawansowane i jak sie otworzy panel to tam w odpowiednim miejcsu zaznaczasz ptaszka na zakładce LINE lub innej np.cd-rom , bo jak wczwsniej był głos to napewno karta telewizyjna z kartą dzwiękową są podłączone kabelkiem wewnątrz budy tylko zależy do jakich wejśc są podłaczone i tu trzeba kombinować.