PDA HP iPAQ H5550 czy się opłaca?

Witam. Mam pytanko do znawców PDA czy opłaca się kupić HP iPAQ H5550 za 150zl? mam okazje nabyć takie urządzonko może ktoś je posiada i mógłby podzielić się opiniami? z góry dzięki za info pozdrawiam.

Installed RAM

128 MB

RAM technology

SDRAM

Installed ROM

48 MB Flash

Processor

Intel 400 MHzXScale PXA255

Parametry ma dobre jak na PDA poza pamięcią flash, 48 MB to zdecydowanie za mało na nowsze wersje WM, chociaż pewnie znalazła by się jakaś okrojona wersja. Wi-Fi ma BT też, wszystkie standardowe parametry i akcesoria, za 150 zł to jak za darmo, nawet gdybyś musiał męczyć się na Microsoft Windows Mobile for Pocket PC 2003. Dla porównania mam SPV M3100 dałem za niego 400 zł w dodatkach były 3 baterie, ładowarka samochodową, ładowarka na baterie, nadajnik GPS Naviba i oryginalna Automapa Europy, kilka kabli USB.

Ma mniej RAM-u niż model nad którym się zastanawiasz, ale za to ROM-u 120 MB, więc spokojnie mieści się WM 6.1 i przypuszczam że nowsze wersje również powinny dać radę.

Dodatkowym minusem jest mała popularność tego modelu co powoduje, że na jednej z najlepszych moim zdaniem stron jaką jest:

http://forum.xda-developers.com/index.php

Nie ma osobnego działu poświęconego temu palmowi. Ale korzystając z wyszukiwarki forum jest sporo tematów, więc ze znalezieniem oprogramowania, programów czy uzyskania pomocy nie powinieneś mieć problemu, o ile angielski jest na poziomie :lol: