PDF Complete - Nie da się usunąć?

Gdy czytam książkę w PDF, nie moge jej dokładnie doczytać ponieważ na każdej stronie pokazuje się mi http://img231.imageshack.us/i/pdfcomplete.jpg/

próbowałem usunąć to poprzez dodaj/usuń ale tego po prostu nie ma, wpisywałem w szukajce - nie ma.

cały czas próbuje to usunąć, instaluje inne programy obsługi PDF ale zawsze pokazuje się ten syf i nie wiem co zrobić :frowning:

diabelek33 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

rzecz w tym ze NIE DA SIE TEGO ZNALEŹĆ NIGDZIE wiec jak mam to usunąć? NIE MA ZADNEGO PLIKU ZWIAZANEGO Z TEGO

Po co mi mowisz ze mam sciagnac darmowego foxit readera lub adobe readera gdy jak uzywam ich to i tak pojawia się ten syf w górnym lewym rogu !

no chyba ze tak to wez wjdz w menu start - uruchom i wpisz msconfig wyłacz procesy ktorych nie uzywasz a problem zniknie

to niestety nic nie pomaga

prosze nadal o pomoc !

uzyj CCleanera powinien CI w rejestrze tego adwara znalesc i usunac

uzywam ccleanera 2 razy w tygodniu ostatni raz uzywalem wczoraj, usuwam zawsze rejestr i smieci.

Niestety nie pomaga :frowning:

no to stary zostaje tylko wyczyszczenie danych aplikacji c:\documen and setings\dane aplikacji (robisz kopie i usuwasz co sie da programem unlocker) uruchamiasz pc ponownie a windows nadpisuje konfiguracje i powino hulać

C:\Documents and Settings\ i tutaj mam 3 foldery

" administrator " , "all users ", "owner " bo uzywam windowsa w jezyku ang które mam?

administrator i owner