PDF/DOC W Komórce (nokia 6500Slide)

(system) #1

Witam, mam skan książki w PDFie o rozmiarze 50mb, chce go wgrać na Swoją nokie 6500slide, jakiego programu do tego użyć?

Próbowałem MobilePDF ale pisze "Can't Load Document" czy coś w te mańke, czy jest jakiś odpowiednik tego programu?

Próbowałem też przekonwertować PDF na DOC ale przy 89% staje;/

nie jest to zwykły PDF z tekstem tylko ze zeskanowaną książką.

Dzięki za pomoc i ŻYCZĘ WSZYSTKIM TO CZYTAJĄCYM WESOŁYCH ŚWIĄT!

-- Dodane 26.12.2009 (So) 21:35 --

Refresh

(Dimatheus) #2

Hej,

Wydaje mi się, że problem wynika z samej wielkości pliku. Sam zajmuje on 50MB, ale program do otworzenia dokumentu będzie potrzebował zdecydowanie więcej pamięci. A komórki nie są niestety tak dobrze w niego wyposażone... :slight_smile: Najlepiej podziel plik na 3 części i spróbuj wtedy je wczytać... Możesz to uczynić na przykład przy pomocy wirtualnej drukarki PDF Creator - przy jej pomocy każdy dokument możesz zamienić na plik PDF. Działa ona jak drukarka (określasz na przykład zakres stron), tylko że zamiast gotowego wydruku otrzymujesz plik PDF.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(system) #3

Wreszcie ktoś się zainteresował, Dzięki:)

Ściagałem Plik PDF mniejszy(6mb,Gazetka Tesco]:->) i jest ten sam problem, czytalem ze ten program na wielu telefonach "wywija" taki numer, więc szukam innego odpowiednika ale niestety chyba nie ma...

(Dimatheus) #4

Hej,

Nie ma sprawy... :slight_smile:

Nie wiem, czy to był dobry wybór - w gazetkach aż roi się od kolorów, więc testowanie na takim pliku może nie dawać realnych wyników. Najlepiej ściągnij jakąś instrukcję do urządzenia - nie za dużą - i wtedy sprawdź.

Też troszkę szperałem i Google zwraca jakieś odpowiedzi w zapytaniu o pdf dla nokii, ale niestety nie mam pewności, że to faktycznie są programy dostosowane do Nokii.

Pozdrawiam,

Dimatheus