PDF/DOC W Komórce (nokia 6500Slide)

Witam, mam skan książki w PDFie o rozmiarze 50mb, chce go wgrać na Swoją nokie 6500slide, jakiego programu do tego użyć?

Próbowałem MobilePDF ale pisze “Can’t Load Document” czy coś w te mańke, czy jest jakiś odpowiednik tego programu?

Próbowałem też przekonwertować PDF na DOC ale przy 89% staje;/

nie jest to zwykły PDF z tekstem tylko ze zeskanowaną książką.

Dzięki za pomoc i ŻYCZĘ WSZYSTKIM TO CZYTAJĄCYM WESOŁYCH ŚWIĄT!

Dodane 26.12.2009 (So) 21:35

Refresh

Hej,

Wydaje mi się, że problem wynika z samej wielkości pliku. Sam zajmuje on 50MB, ale program do otworzenia dokumentu będzie potrzebował zdecydowanie więcej pamięci. A komórki nie są niestety tak dobrze w niego wyposażone… :slight_smile: Najlepiej podziel plik na 3 części i spróbuj wtedy je wczytać… Możesz to uczynić na przykład przy pomocy wirtualnej drukarki PDF Creator - przy jej pomocy każdy dokument możesz zamienić na plik PDF. Działa ona jak drukarka (określasz na przykład zakres stron), tylko że zamiast gotowego wydruku otrzymujesz plik PDF.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wreszcie ktoś się zainteresował, Dzięki:)

Ściagałem Plik PDF mniejszy(6mb,Gazetka Tesco]:->) i jest ten sam problem, czytalem ze ten program na wielu telefonach “wywija” taki numer, więc szukam innego odpowiednika ale niestety chyba nie ma…

Hej,

Nie ma sprawy… :slight_smile:

Nie wiem, czy to był dobry wybór - w gazetkach aż roi się od kolorów, więc testowanie na takim pliku może nie dawać realnych wyników. Najlepiej ściągnij jakąś instrukcję do urządzenia - nie za dużą - i wtedy sprawdź.

Też troszkę szperałem i Google zwraca jakieś odpowiedzi w zapytaniu o pdf dla nokii, ale niestety nie mam pewności, że to faktycznie są programy dostosowane do Nokii.

Pozdrawiam,

Dimatheus