PDF wniesienie zmian Fhotoshopem

Mam dokument w PDF który ma wiele stron. Chce na każdej z tych stron wnieść pewne zmiany Photoshopem ale Photoshop otwiera PDF tylko po jednej stronie i pózniej zapisuje tez tylko jedno stronę. Czy jest możliwość otwarcia wszystkich stron od razu w Photoshopie i zapisania ich później jako jednego dokumentu?

Z tego co się orientuje to w Photoshopie nie zrobisz wilostronnicowego dokumentu. Na dodatek jak wczytasz pdf-a, naniesiesz jakieś poprawki i wypuścisz jako pdf to wszystkie elementy zostaną zamienione na mapy bitowe (włącznie z tekstami) i będzie to w grafice rastrowej. Możesz wypuścić poszczególne strony, a potem połączyć je w jednego pdf-a za pomocą Acrobat-a. Ale lepszym rozwiązaniem będzie użycie np. Quark-a lun InDesign-a. Wczytasz tam wszystkie strony, dodasz poprawki, wypuścisz jeden wielostronicowy dokument i nadal bedzie to grafika wektorowa.

importujesz do cerel drawa … najlepiej w wersji 12 juz w miare ok radzi sobie z pdfami ;]

Niestety nie mam żadnego z tych programów o których piszecie :o

Myślę, że w darmowym Scribusie też da się to zrobić: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1659&t=32

OTy-kosmos.JNJN