PDFCreator przestał działać

Uruchamiam Worda 2007 drukuję 1 stronę gazetki (robię gazetkę) i wywala błąd nie wiem czemu. Ściągałem PDF24Creator, DoroPDF writer PrimoPDF i żaden nie wydrukował pdfa. Co może być przyczyną? W dokumencie mam obrazek, linię poziomą x2, wyśrodkowany tekst czcionką Autour One, i niżej tekst tą samą czcionką podzieloną na dwie kolumny (strona podzielona na dwie części). Dodam że gdy wpisałem w czysty dokument “dbgfgvbdfcbfcv” to dało radę wydrukować i za pomocą tej czcionki Autour One.

A konkretnie jaki to błąd?

Po drugie, o ile dobrze pamiętam, Office 2007 umożliwia eksport do pdf więc nie wiem po co zewnętrzne programy?

http://www.microsoft.com/pl-pl/download … .aspx?id=7

http://office.microsoft.com/pl-pl/word- … 64992.aspx

Jeżeli drukuję drukarką PDFCreator, po chwili drukowania wyskakuje okienko “Windowsowe” i pisze Program PDFCreator przestał działać. DoroPDF gdy drukuję pisze “Błąd podczas generowania pliku PDF”

Dodane 23.07.2013 (Wt) 12:18

Mmm dziękuje, jesteś wielki :slight_smile: !!

A użyłeś programu PDFCreator 1.7.1? Jest całkiem dobry i darmowy (również do firm) - używam go od lat i jestem zadowolony.

Uwaga: są różne programy, które się nazywają PDFCreator/PDF Creator.

Przy instalacji tego programu wybierz instalację indywidualną i odhacz PDF Architekta i inne śmieciowe dodatki.

vmc.png

Klikam drukuj PDFCreatorem potem okienko Creatora i klikam Zapisz, wyskakuje animacja i bum to co na screenie. (Potrzebuję tego programu bo dodatek do Worda kompresuje obrazy i tracą na jakości).

Hej,

A instalowałeś program z podwyższonymi uprawnieniami - czyli klikając na instalatorze prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu kontekstowego pozycję Uruchom jako administrator?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie. Ale dodam że małe pliki np jak napiszę ajdnsjadnwadjwu to wydrukuję do pdfa ale już jak dodam linie, obrazki ma kłopot. Spróbuję zainstalować tak jak mówisz.

Dodane 25.07.2013 (Cz) 20:25

Nadal to samo.

Hej,

Pytanie, czy dobrze wykonałeś procedurę. Robisz kolejno następujące kroki:

:arrow: deinstalujesz poprzednią wersję,

:arrow: restart system + czyszczenie dysku i rejestru na przykład CCleaner’em,

:arrow: kolejny restart systemu,

:arrow: instalacja programu z konta o uprawnieniach administratora oraz polecenia z menu kontekstowego Uruchom jako administrator.

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Restartów i czyszczenia dysku, rejestru nie robiłem. Wątpie czy to cokolwiek coś da. Windows 7 Home Premium.

Dodane 26.07.2013 (Pt) 10:50

Tak jak myślałem. Nic to nie dało.

Dodane 26.07.2013 (Pt) 10:59

Ja coś czuję że to jest z GPL GhostScript. Na screenie widać Nazwa modułu z błędem: gsdll32.dll . Pobrałem z dobrychprogramów GhostScripta i wkleiłem ten plik do folderu PDFCreatora “C:\Program Files (x86)\PDFCreator\GS9.07\gs9.07” lecz nadal to samo. W innych drukarkach wyskakuje błąd Program gswin32c.exe jakoś tak ale też GS czyli ghostscript uległ zamknięciu. W każdym razie coś z tym GhostScriptem…

Hej,

A w ustawieniach programu zmieniłeś ścieżkę domyślną do GhostScripta?

:arrow: Czy problem występuje także w czasie tworzenia na przykład klików graficznych jpg bądź png?

:arrow: Spróbuj zaimportować do programu konfigurację.

Pozdrawiam,

Dimatheus