Peak protection z mozilla firefox (dodatek)

Witam !

Mój problem polega na tym ,iż pobrałem dodatek z firefoxa ,który okazał sie wirusem ,gdy go zainstalowalem nie mogłem juz korzystac z internetu pokazywal sie dziwny komunikat jedna z opcji to scan online gdy to wybralem były rózne anty wirusy napisane że nie wykrywaja wirusów oprócz kilku min peak protection 2010 który zainstałowałem po restarcie kompa nie widzialem pulpitu tylko wielki peak protection 2010 i wzielem safe start up i niby odzyskiwal mi jakies pliki windowsowe po czym wyskoczyl komunikat zeby zaplacic.Właczylem komputer znowu wzielem ctrl alt delete wylaczylem ta aplikacje co ciagle mi sie pojawia przy starcie (te peak protection 2010) zainstalowalem nortona probnego ktorego mialem na dysku znalazl wirusy usunol dzieki temu dziala mi teraz net , ale nie usunol wszystkiego oczywiscie bralem full scan caly czas przy starcie mam to samo okno peak protection 2010 musze wylaczac to ctrl alt delete.Sprawdzalem w necie jak sie tego pozbyc bylo po angielsku i programy ktore tam podawali byly platne.Bardzo prosze o pomoc dodam jeszcze ze mam system windows vista home premium.

Skorzystaj z instrukcji zawartej w TYM linku.

Bardzo Ci dziękuję teraz wszystko ok