PeerGuardian-Czy oplaca sie instalowac?

Tak jak w temacie Czy oplaca sie instalowac PeerGuardian.Uzywam Emule :smiley: , mam ognio-murka Comodo czy PeerGuardian cos da??

:stuck_out_tongue: Dzieki za Opowiedz :stuck_out_tongue:

PeerGuardian blokuje IP które posiadają hackerzy itp.

Używaj tego programu jeśli ściągasz coś P2P :slight_smile:

Ale czy niebedzie sie gryzl z Comodo Ognio-Murek :lol:

Nie poniewąz PeerGuarian to nie Firewall. To program blokujący kilkaset IP

dawidek11 przeczytaj punkt 2.14 regulaminu - popraw posty i zacznij się do nie go stosować. W przeciwnym razie otrzymasz ostrzenie.

kilkaset raczej nie :slight_smile:

Krótko mówiąc jest to uzupełnienie do Firewalla , ja jak bym był na twoim miejscu zainstalował bym ProtoWall’a , ale co to jest i z czym to się je zapewne sam już poszukasz.

ciekawe też wypróbujętego peerguardiana. Mam nadzieję że nie powinien się nazywać “PoorGuardian”

Powiem tak, ten program to podstawa dla ludzi często ściągających pliki przez p2p i niechcących mieć do czynienia z RIĄ bądź policją. Wcześniej nie używałem tego programiku i żałuję bo jak włączyłem go i zobaczyłem logi to się normalnie za łeb wziąłem jakie organizacje próbowały się połączyć z moim kompem. Obecnie na dzień dzisiejszy jest 743495386 numerów IP organizacji walczących z p2p. To jeszcze nie wszystko, w programie można ustawić żeby blokował IP spywere, adware, spamerów i innego badziewia czyli kilka tysięcy innych IP. Listę IP możemy aktualizować codziennie. Uważam, że aktualna wersja nie obciąża znacząco kompa. POLECAM !!