PeerGuardian-Czy oplaca sie instalowac?


(Dawidex11) #1

Tak jak w temacie Czy oplaca sie instalowac PeerGuardian.Uzywam Emule :smiley: , mam ognio-murka Comodo czy PeerGuardian cos da??

:stuck_out_tongue: Dzieki za Opowiedz :stuck_out_tongue:


(Mario 89) #2

PeerGuardian blokuje IP które posiadają hackerzy itp.

Używaj tego programu jeśli ściągasz coś P2P :slight_smile:


(Dawidex11) #3

Ale czy niebedzie sie gryzl z Comodo Ognio-Murek :lol:


(Mario 89) #4

Nie poniewąz PeerGuarian to nie Firewall. To program blokujący kilkaset IP


(Monczkin) #5

dawidek11 przeczytaj punkt 2.14 regulaminu - popraw posty i zacznij się do nie go stosować. W przeciwnym razie otrzymasz ostrzenie.


(Lost World) #6

kilkaset raczej nie :slight_smile:

Krótko mówiąc jest to uzupełnienie do Firewalla , ja jak bym był na twoim miejscu zainstalował bym ProtoWall'a , ale co to jest i z czym to się je zapewne sam już poszukasz.


(Bigbd1) #7

ciekawe też wypróbujętego peerguardiana. Mam nadzieję że nie powinien się nazywać "PoorGuardian"


(piotrek18l) #8

Powiem tak, ten program to podstawa dla ludzi często ściągających pliki przez p2p i niechcących mieć do czynienia z RIĄ bądź policją. Wcześniej nie używałem tego programiku i żałuję bo jak włączyłem go i zobaczyłem logi to się normalnie za łeb wziąłem jakie organizacje próbowały się połączyć z moim kompem. Obecnie na dzień dzisiejszy jest 743495386 numerów IP organizacji walczących z p2p. To jeszcze nie wszystko, w programie można ustawić żeby blokował IP spywere, adware, spamerów i innego badziewia czyli kilka tysięcy innych IP. Listę IP możemy aktualizować codziennie. Uważam, że aktualna wersja nie obciąża znacząco kompa. POLECAM !!