PeerGuardian - problem z aktualizacją


(Chaos Architecture) #1

Czy ktoś wie coś na temat serwera aktualizacji tego programu? Wszystko z nimi było dobrze, ale ostatnio po włączeniu kompa i próbie uruchomienia Peera wyskoczył jakiś błąd i poznikały wszystkie listy blokowanych IP. Przeinstalowałem program, wcześniej wyczyściłem równiez dokładnie kompa w wszystkich pozostałości i teraz nie moge go zaktualizować, występuje jakiś błąd w połączeniu z url'em, z którego pobiera aktualizacje.

Poza tym niewiedzieć czemu program nie blokuje mi kompletnie żadnego IP!! O co tu chodzi???

dzieki za pomoc


(El Presidento) #2

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... r+guardian

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 82&start=0


(Krzys299) #3

Zainstaluj najnowsza wersje a ten błąd to być może coś z serwerem

Zobacz też tu http://www.bluetack.co.uk/index.php (sekcjs download)


(Chaos Architecture) #4

Poklikałem troszkę i okazuje się, żę strona peera nie działa, wyskakuje jakiś serwis i widnieje tam komunikat: "You are seeing this page because the current domain is not configured in the current set of name servers / or the DNS account has expired. If this is an error you should contact your System Administrator immediately."

Najwyraźniej to wina serwera i nie mozna programu aktualizować. Ale jeszcze chyba jest i na to sposób - na stronie, którą podał Duda jest program The Blocklist Manager, którym można pobierać czarne listy IP z różnych źródeł, a następnie przekonwertować je tak, aby mogły być używane przez różne programy, m.in. też przez PeerGuardiana.