Pegasus(Nintendo, Super nintendo) wspomnienia?

Witam aż kroi się łezka gdy myślę o pegazusie eh… te lata kiedy się grało w contre, mario, strzelanie do kaczke jakie były wasze ulubione gry. Jaki mieliście pegasusu. Ja osobiście miałem pegasusa z domowym chłodzeniem bo grało się nocami i bagatela 20 zasilaczów, które się już dawno spaliły dzisiaj kupiłem zasilacz i siedziałem prawie od 19 do 1 w nocy na peguzusie wspominają stare gry. Pegazusa wszyscy mieli na mojej ulicy dzisiaj to już zapomniana konsola a nawet wyśmiewana. Kumple korzystają z emulatorów ale to już nie to samo ja wole starego klasycznego pegazusa ale gdy wyszedł ps1 to był koniec pegazusa.

Oj, jaki sentymentalny temat :expressionless:

Ja osobiście miałem grę telewizyjną opartą na pegasus’ie, która nazywała się “Batman”. Z wyglądy przypominała… samochód Batmana :smiley: Gdy ją kupiłem razem z tatą miałem zaledwie 7 lat. Wszystkie gry z pegasusa z prawdziwego zdarzenia normalnie na niej chodziły. Ze dwa razy się zepsuła, ale była na gwarancji, więc naprawili. Parę razy też zepsuł się joystick, ale się kupiło nowy… Potrafiłem przesiedzieć nad nią godzinami. Mario, Tank, Cobra, Top Gun II, Power Rangers, Soccer, kaczki,… Ach to były czasy. Nie trzeba było się martwić czy dana gra pójdzie ci na “konsoli”. Wszystkie poszły :stuck_out_tongue: Nie to co teraz na kompie… Swoją karierę pegasus skończył gdy spalił się zasilacz oraz gdy kupiłem komputer. Dziś gdy mam prawie 18 lat, z perspektywy czasu mogę bez wątpienia stwierdzić, że zostanie on do końca mego życia w pamięci, jako bardzo miłe wspomnienie z dzieciństwa. A Ci, którzy już są za młodzi, by pamiętać te czasy, niech żałują. Wszyscy gracze Nintendo: ŁĄCZMY SIĘ :lol:

Ahh te wspomnienia…

Jak dostałem pegazusa to zagrywałem się w Super mario broos ,arcanoida , Tetrisa, Contre.

później dostałem kardridż 4in1 gdzie był niezapomniany Ultimate stuntman , big nose , Micro machines i dizzy

również świetna była gra Chip and Dale , Duck tales 1 i 2 , Night Duck czy jakoś tak Roobin Hood Castlemania i wiele nawet był świetny ultimate Final Fight , double dragon 1 i 2

tak ta konsola była wielka.

Teraz można kupić na bazarze konsole z grosze i katridże ale już prawie nie ma pegasusów w sprzedaży bo bardziej opłaca się im kupić już ps2, która już bardzo tanieje.

Tu masz odpowiedź: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pegasus

Mi chodzi o prawdziwe dane a nie o jakieś głupoty debilów w cale to co napisali nie było śmieszne.