Pękająca płyta z PES6 - mogę ją skopiować

witam jestem właścicielem gry pes6 , jest ona orginalna, problem polega na tym,że pęka od środka od tego małego kółka - czy mogę ją skopiować ? utwożyć obraz płyty, ewentualnie ściągnąć z internetu ?

proszę o odpowiedz

Raczej tak, jeśli ta naprawdę jest oryginalna… Skopiuj, a tą, nawet jak sie złamie zostaw sobie.

jak nie weszła na zapis to skopiuj ja jak najszybciej :smiley: :smiley: :smiley: i uważaj żeby ci płytka bałaganu nie zrobiła w na pędzie bo nie raz słyszałem ze wkładają po strzaskane płyty do na pędu i beka w napędzie i po cd romie :wink: :wink:

Racja rafal_odb , przegraj tą płytkę jak najszybciej bo możesz sobie cały napęd posypać…

gdybym miał pirata to bym się nie pytał czy mogę ją skopiować :slight_smile:

nie wiem czy PES6 jest zabezpieczona(sprawdż AREYskanerem)jeżeli da rady to skopiuj jeżeli masz orginał to nie jest to nie legalne jeżeli wykonujesz kopie dla siebie poza tym zobacz kto wydał tę grę w Polsce(cenega czy gram pl.)jeżeli zarejestrujesz tą grę na tym wortalu to masz gwarancję i powinni ją wymienić

tak podobno mi ją wymienią ale ile warunków - czy ją używałem - pytania bez sensu no jak nie jak tak…